Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
świadczenie usług sprzątania
zawarta 4 sierpnia 2026 · okres: 5 miesięcy · Małopolskie, Kraków
88 126 zł
wartość umowy
osiemdziesiąt osiem tysięcy sto dwadzieścia pięć złotych 75/100
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynkach zamawiającego, świadczenia usług sprzątania i utrzymania czystości na terenie zewnętrznym przynależnym do budynków oraz świadczenie usług pielęgnacji zieleni
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Osiedle Centrum E 2, 31-934 Kraków, Małopolskie
NIP 6781308485REGON 000280494zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Żabiniec 46, 31-215 Kraków, Małopolskie
NIP 7960001798REGON 005111980zarejestrowana 20 listopada 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- 10/A/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 5 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 14 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 14 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie