Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2024-09-30 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Budowa zespołu budynków Centrum Filmowego jako II części inwestycji CAMERIMAGE CENTER.

Zamawiający Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Budowa zespołu budynków Centrum Filmowego jako II części inwestycji CAMERIMAGE CENTER”. Termin składania wniosków minął 30 września 2024, 11:00. Wadium: 3 000 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGEToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 30 września 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 326 625 zł
Wadium
3 000 000 zł
Termin składania wniosków
30 września 2024, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

14 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 września 2024

    Termin ofert: 30 września 2024 11:00
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. SprostowanieBieżące

    30 września 2024

    Zmienia wersję 00536121-2024

  3. Sprostowanie

    09 października 2024

    Nowy termin: 10 października 2024 11:00

    Zmienia wersję 587222-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  4. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 października 2024

    Nowy termin: 12 listopada 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Sprostowanie

    28 października 2024

    Nowy termin: 29 października 2024 11:00

    Zmienia wersję 609252-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  6. Sprostowanie

    22 listopada 2024

    Nowy termin: 16 grudnia 2024 11:00

    Zmienia wersję 653062-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  7. Sprostowanie

    17 grudnia 2024

    Nowy termin: 28 lutego 2025 11:00

    Zmienia wersję 713458-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  8. Sprostowanie

    27 lutego 2025

    Nowy termin: 30 kwietnia 2025 11:00

    Zmienia wersję 770190-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  9. Sprostowanie

    25 kwietnia 2025

    Nowy termin: 30 czerwca 2025 11:00

    Zmienia wersję 130617-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  10. Sprostowanie

    25 czerwca 2025

    Nowy termin: 30 września 2025 11:00

    Zmienia wersję 268022-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  11. Sprostowanie

    25 września 2025

    Nowy termin: 12 stycznia 2026 11:00

    Zmienia wersję 406243-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  12. Sprostowanie

    08 stycznia 2026

    Nowy termin: 31 marca 2026 11:00

    Zmienia wersję 626990-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  13. Sprostowanie

    26 marca 2026

    Nowy termin: 30 czerwca 2026 11:00

    Zmienia wersję 10749-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  14. Sprostowanie

    30 czerwca 2026

    Nowy termin: 31 grudnia 2026 10:00

    Zmienia wersję 207990-2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Miejscowość

Toruń

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Budowa zespołu budynków Centrum Filmowego jako II części inwestycji CAMERIMAGE CENTER.

Główny Kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Część nr LOT-0001

Budowa zespołu budynków Centrum Filmowego jako II części inwestycji CAMERIMAGE CENTER.

Część nr LOT-0002

Budowa zespołu budynków Centrum Filmowego jako II części inwestycji CAMERIMAGE CENTER.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

3e+06 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

comp-dial

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Termin realizacji zamówienia wskazany w Ogłoszeniu oraz Opisie Potrzeb i Wymagań to termin minimalny (rozumiany jako "nie krócej niż"). Zostanie on zweryfikowany i doprecyzowany na etapie przygotowania Specyfikacji Warunków Zamówienia po zakończeniu dialogu z Wykonawcami.
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych dotychczasowemu wykonawcy, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w zakresie i na warunkach które zostaną ostatecznie określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia w ramach Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wartość zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych może wynosić do 30% wartości zamówienia podstawowego.
Termin realizacji zamówienia wskazany w Ogłoszeniu oraz Opisie Potrzeb i Wymagań to termin minimalny (rozumiany jako "nie krócej niż"). Zostanie on zweryfikowany i doprecyzowany na etapie przygotowania Specyfikacji Warunków Zamówienia po zakończeniu dialogu z Wykonawcami.
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych dotychczasowemu wykonawcy, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w zakresie i na warunkach które zostaną ostatecznie określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia w ramach Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wartość zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych może wynosić do 30% wartości zamówienia podstawowego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 326 625 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 304 zł4 470 763 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 121 458 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
349 304 zł
Mediana
1 326 625 zł
Górny kwartyl
4 470 763 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.