Zamawiający

Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Bez szczególnej formy prawnej

ToruńŹródło: BZPOstatnie ogłoszenie: 31.08.2026
NIP9562358384
Rejestr umów: 10 · 843 tys. zł
Dane rejestrowe

Działalność obiektów kulturalnych · PKD 90.04.Z

Pozostałe PKD: 1812Z, 1813Z, 8230Z, 8552Z, 8559B, 9001Z +1

REGON
385314450
Rok powstania
2020
Status VAT
Czynny
Siedziba
Rynek Nowomiejski 28, 87-100 Toruń

Dane z rejestru REGON (GUS)

Alert e-mail

Śledź: Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Ogłoszenia o zamówieniu
26
Ogłoszenia wynikowe
23
Kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
6 mln zł
Śr. kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia
315 tys. zł
Umowy w rejestrze CRU
10
843 tys. zł · od 1.07.2026 →

Aktywne postępowania

Konkurencja w postępowaniachograniczona

58% postępowań tego zamawiającego kończy się jedną ofertą wobec 36% w kraju.

O jeden przetarg ubiega się tu średnio 1,7 oferty. To więcej niż w większości podobnych urzędów.

Słupki poziome: udział postępowań z jedną ofertą, ten urząd 58%, średnia krajowa 36%ten urząd58%średnia krajowa36%kraj 36%

udział postępowań z jedną ofertą

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
8
umów jako zamawiający
751 tys. zł
0
umów jako wykonawca

Dla roli zamawiającego wartość obejmuje jawne kwoty całych umów. Umowy z utajnioną wartością pozostają w liczniku, ale nie wchodzą do sumy.

Wartość umów miesiąc po miesiącu

  • 2026-08660 tys. zł(5)
  • 2026-0991 tys. zł(3)

Ostatnie wpisy

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#ZamawiającyWspólne CPVPodobieństwoAkcje
11379%Profil
21274%Profil
31373%Profil
4
Muzeum Okręgowe w Toruniu
NIP 9560011771Toruń
1072%Profil
51171%Profil
61371%Profil
7
Gmina Koronowo
NIP 5542554358Koronowo
1471%Profil
81570%Profil
91070%Profil
10
Fundacja Ari Ari
NIP 7272733418Bydgoszcz
870%Profil

Historia ogłoszeń zamawiającego20

Zobacz w wyszukiwarce

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty sumują kwalifikowane części rozstrzygnięć raz na część; tylko starsze wyniki bez danych części korzystają z wartości całego ogłoszenia. Nie przypisujemy tej sumy pojedynczemu wykonawcy.

Ostatnie ogłoszenie: 31.08.2026Jak liczymy statystyki

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o zamawiającego

Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE to podmiot publiczny (Zamawiający), który organizuje przetargi i udziela zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp.
Według naszych danych, Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE: opublikowano ostatnio 26 postępowań przetargowych.
Główny profil działalności to Usługi hotelarskie. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Najczęściej wybieranym wykonawcą jest Filmar Sp. z o.o.. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia wynosi ok. 315 221 PLN. Części liczymy raz; wartość całego wyniku jest fallbackiem tylko dla starszych rekordów bez danych części. Nie jest to kwota przypisana jednemu wykonawcy.
Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE znajduje się w czołowej ćwiartce zamawiających w bazie Atlas Przetargów (ponad 77% podmiotów ma niższe wyniki).
Największa aktywność Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE dotyczy miasta Toruń (100% ogłoszeń w naszej bazie).
Numer NIP dla Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE to 9562358384.

Konkurencyjność zamówień: Toruń

Jak konkurencyjne są przetargi w otoczeniu tego zamawiającego? W tym powiecie 38,3% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%), a do przetargu staje średnio 2,87 firmy.

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
10,4E

326. miejsce na 354 powiatów