Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PESA Mińsk Mazowiecki S.A.· Mińsku Mazowieckim
Cena wybranej oferty
2 161 700 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Wykonanie naprawy P4 zespołów napędowych z pojazdów EN57-ALd

Zamawiający S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie naprawy P4 zespołów napędowych z pojazdów EN57-ALd”, wybierając ofertę wykonawcy PESA Mińsk Mazowiecki S.A. Cena wybranej oferty: 2 161 700 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 25 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
2 161 700 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PESA Mińsk Mazowiecki S.A. (Mińsku Mazowieckim).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 161 700,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

POLREGIO S.A.

NIP

5262557278

Adres

ul. Kolejowa 1, 02-217 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonanie naprawy P4 zespołów napędowych z pojazdów EN57-ALd

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

50222000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrany wykonawca

PESA Mińsk Mazowiecki S.A., Mińsku Mazowieckim (NIP: 8220003803)

Wartość wybranej oferty

2 161 700 PLN

Liczba złożonych ofert

1

Data wyboru wykonawcy

2026-07-28+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  • 2.
    Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy wobec których zachodzą okoliczności określone w:
  • 1)
    art. 108 ust. 1 ustawy Pzp z wyłączeniem art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h, art. 109 ust 1 pkt 4,
  • 2)
    art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514),
  • 3)
    art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1);
  • 3.
    Zamawiający określa warunków udziału w postępowaniu:
  • 4)
    Zdolności technicznej lub zawodowej:
    a) w postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy którzy wykażą, że w okresie ostatnich 3 lat przed terminem składania ofert (a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy to w tym okresie) należycie wykonali naprawę co najmniej 8 napraw głównych zespołów napędowych stosowanych w elektrycznych zespołach trakcyjnych, obejmujących: silnik trakcyjny prądu przemiennego o mocy nie mniejszej niż 250 kW, przekładnię dwustopniową oraz zestaw kołowy napędny
  • 5)
    Ocena spełniania warunków określonych przez Zamawiającego zostanie dokonana według formuły „spełnia/nie spełnia” na podstawie dokumentów określonych w SWZ.

Zastrzeżenie do pkt 5.1.3 Szacowany okres obowiązywania - Termin
realizacji zamówienia został określony w § 3 Umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50222000-7Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 161 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50222000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PESA Mińsk Mazowiecki S.A. (Mińsku Mazowieckim). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.