Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Nadwiślańskiego Klastra Energii
Zamawiający Gmina Drwinia (Drwinia, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Nadwiślańskiego Klastra…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 17:00. Wadium: 500 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 500 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 17:0014d 21h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=603, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 lipca 2026
Termin ofert: 27 sierpnia 2026 17:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 września 2026 17:00Zmienia wersję 77d8c1af-5def-4f1e-850b-b14b829a4158-02
Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
25 sierpnia 2026
Zmienia wersję e52f718f-c6dd-413c-b173-f5bb9bad9289-02
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 17:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 6 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena oferty brutto.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Nadwiślańskiego Klastra Energii.
- 5
RyzykoWadium: 500 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem