Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 41764-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu,

Zamawiający Urząd Zamówień Publicznych (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla…”. Termin składania ofert minął 3 lutego 2026, 12:00. Wadium: 30 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Urząd Zamówień PublicznychToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 27 stycznia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
3 lutego 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w….

  • 4

    RyzykoWadium: 1 PLN.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu

Miejscowość

Toruń

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu,

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Dodatkowe kody CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Oferta winna być zabezpieczona wadium w wysokości: • 30.000,00 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych, 00/100) – 2. Wadium może być wniesione w jednej lub w kilku następujących formach: 1) w pieniądzu, na rachunek Zamawiającego nr: 09 1160 2202 0000 0000 6172 0675 (Bank Millenium S.A.) z adnotacją: wadium przetarg: SSM.DZP.200.213.2025 2) w gwarancjach bankowych /ub 3) w gwarancjach ubezpieczeniowych /ub 4) w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2) ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j . Dz. U. z 2020 r. poz. 299 z późn. zm.). 3. Za datę wniesienia wadium przelewem uważa się datę uznania rachunku bankowego Zamawiającego -Wadium powinno wpłynąć na rachunek bankowy Zamawiającego do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert (t.j. przed upływem godziny i dnia wyznaczonego, jako ostateczny termin składania ofert). 4. Wadium, bez względu na sposób jego wniesienia, musi obejmować cały okres związania ofertą. 5. Zamawiający wymaga, aby w przypadku wniesienia wadium w formie: 1) pieniężnej - dokument potwierdzający dokonanie przelewu wadium został załączony do oferty; 2) gwarancji lub poręczenia, o których mowa powyżej - wykonawca wraz z ofertą przekazał Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. 6. Z treści gwarancji i poręczenia winno wynikać bezwarunkowe, na każde pisemne żądanie zgłoszone przez zamawiającego w terminie związania ofertą, zobowiązanie do wypłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 Pzp. 7. Okoliczności i zasady zwrotu wadium, jego przepadku oraz zasady jego zaliczenia na poczet zabezpieczenia należytego wykonania umowy określa Pzp.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-02-03 12:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 5k Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 roku dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.); Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 5k Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 roku dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.); tj. na okres trwania okoliczności wymienionych w tych przepisach. Szczegółowe zasady w zakresie podmiotowych środków dowodowych, wymaganych przez Zamawiającego na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.02.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Urząd Zamówień Publicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.