To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.
Przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu,
Postępowanie „Przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla…” zamawiającego Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) zostało unieważnione.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- Liczba ofert
- 0 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=219, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 grudnia 2025
Termin ofert: 20 stycznia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 stycznia 2026
Nowy termin: 6 lutego 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 stycznia 2026
Nowy termin: 27 stycznia 2026 12:00Zmienia wersję 851253-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 stycznia 2026
Nowy termin: 3 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 41764-2026
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
05 lutego 2026
Nowy termin: 13 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 5226-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 lutego 2026
Nowy termin: 20 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 83507-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 lutego 2026
Nowy termin: 27 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 96940-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
03 marca 2026
0 ofert
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu |
| Miejscowość | Toruń |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Informacje dodatkowe
Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 5k Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 roku dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.); Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 5k Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 roku dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.); tj. na okres trwania okoliczności wymienionych w tych przepisach. Szczegółowe zasady w zakresie podmiotowych środków dowodowych, wymaganych przez Zamawiającego na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.