- Umowa zawartaCzęść 1Saferoad Services Sp. z o.o.· WłocławekCena wybranej oferty24 201 236 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Saferoad Services Sp. z o.o.· WłocławekCena wybranej oferty20 173 985 zł4 oferty
Zimowe utrzymanie dróg na terenie administrowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie w podziale na 2 zadania: R. Ostróda
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg na terenie administrowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych…”, wybierając ofertę wykonawcy Saferoad Services Sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 44 375 222 zł. Złożono 8 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 44 375 222 zł
- Liczba ofert
- 8 ofertłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=576, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 marca 2026
Termin ofert: 30 kwietnia 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
25 sierpnia 2026
8 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Saferoad Services Sp. z o.o. (Włocławek).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 44 375 221,57 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie |
| NIP | 7393279711 |
| Adres | Al. Warszawska 89, 10-083 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zimowe utrzymanie dróg na terenie administrowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie w podziale na 2 zadania: R. Ostróda |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Dodatkowe kody CPV | 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Saferoad Services Sp. z o.o., Włocławek (NIP: 8670012216) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 24 201 236 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-22+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Saferoad Services Sp. z o.o., Włocławek (NIP: 8670012216) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 20 173 985 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-22+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.