Realizacja FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) – dostawa sprzętu medycznego i informatycznego z podziałem na pakiety
Zamawiający Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. (Płock, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Realizacja FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej…”. Termin składania ofert minął 1 września 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 1 września 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 lipca 2026
Termin ofert: 1 września 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 sierpnia 2026
Zmienia wersję 525943-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 4 miesiące.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Realizacja FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) – dostawa sprzętu medycznego i informatycznego z podziałem na pakiety.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 8,4 oferty na postępowanie przy 95 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 47% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. |
| NIP | 7742824705 |
| Adres | ul. Tadeusza Kościuszki 28, 09-402 Płock |
| Region (NUTS) | PL923 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Realizacja FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) – dostawa sprzętu medycznego i informatycznego z podziałem na pakiety |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, art. 108 ust. 2 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-01 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.