Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego dla kompleksu Szpitala św. Trójcy
Zamawiający Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. - Pełnomocnik Zamawiającego (Płock, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego dla kompleksu Szpitala św. Trójcy”. Termin składania ofert upływa 22 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 22 września 2026, 09:0018d 17h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 285 864 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=694, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 sierpnia 2026
Termin ofert: 22 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 22 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 20.10.2026 – 15.12.2026.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego dla kompleksu Szpitala św. Trójcy.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 8,4 oferty na postępowanie przy 95 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 47% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. - Pełnomocnik Zamawiającego |
| NIP | 7742824705 |
| Adres | ul. Tadeusza Kościuszki 28, 09-402 Płock |
| Region (NUTS) | PL923 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego dla kompleksu Szpitala św. Trójcy |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze |
| Dodatkowe kody CPV | 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-22 09:00 |
Informacje dodatkowe
Projektowane postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.