Dostawa Modułu mocy przetwornicy pomocniczej do pojazdów 48WEb
Zamawiający Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. (Poznań, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa Modułu mocy przetwornicy pomocniczej do pojazdów 48WEb”. Termin składania ofert upływa 29 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 29 września 2026, 09:0028d 9h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=751, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 sierpnia 2026
Termin ofert: 29 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 29 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 10 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa Modułu mocy przetwornicy pomocniczej do pojazdów 48WEb.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 0,6 oferty na postępowanie przy 18 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 22% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. |
| NIP | 7781469734 |
| Adres | ul. Składowa 5, 61-897 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa Modułu mocy przetwornicy pomocniczej do pojazdów 48WEb |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34631000-9 - Części lokomotyw lub taboru kolejowego |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Ustawy PZP, na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: c) o którym mowa w art. 47 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie, g) przeciwko obrotowi gospodarcze
- Z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Ustawy PZP, na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: c) o którym mowa w art. 228-230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46 lub art. 48 ustawy z dnia 25 czer
- Z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Ustawy PZP, na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: g) oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe lub za odpowiedni czyn
- Na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat, chyba że wykonawca przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków
- Z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Ustawy PZP, na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, f) powierzenia wykonywania pracy małoletnie
- Z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Ustawy PZP, na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, l
- Z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Ustawy PZP, na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu pope
- Z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Ustawy PZP, na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lu
- Na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 Ustawy PZP, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy k
- Z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Ustawy PZP, na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy PZP z Postępowania wyklucza się wykonawcę: 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szcze
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-29 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →