Dostawa mikroskopu polaryzacyjnego dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa mikroskopu polaryzacyjnego dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 16:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 16:0018d 6h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 sierpnia 2026
Termin ofert: 21 września 2026 16:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 16:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 30 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa mikroskopu polaryzacyjnego dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Kontekst Atlasu
- Zamawiający podchodzi do tego zamówienia po raz kolejny; poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 10 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Warszawski |
| NIP | 5250011266 |
| Adres | ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa mikroskopu polaryzacyjnego dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38515100-9 - Mikroskopy polaryzacyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-21 16:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →