Dostawa urządzeń sieciowych wraz z wdrożeniem, dostarczenie nowych i odnowienie dla posiadanych subskrypcji licencji na oprogramowanie oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla infrastruktury sieciowej.
Zamawiający Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa urządzeń sieciowych wraz z wdrożeniem, dostarczenie nowych i odnowienie dla…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 11:00. Wadium: 100 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 28 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=175, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 sierpnia 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 550896-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 08.09.2026 – 07.09.2029.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa urządzeń sieciowych wraz z wdrożeniem, dostarczenie nowych i odnowienie dla posiadanych subskrypcji licencji na oprogramowanie oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla….
- 4
RyzykoWadium: 100 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2024 r. wygrał NTT Poland Sp. z.o.o., który złożył jedyną ofertę.
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 4 orzeczenia KIO; w 2 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej |
| NIP | 7120103692 |
| Adres | Plac Marii Curie-Skłdowskiej, 20-031 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń sieciowych wraz z wdrożeniem, dostarczenie nowych i odnowienie dla posiadanych subskrypcji licencji na oprogramowanie oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla infrastruktury sieciowej. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
| Dodatkowe kody CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania; 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-28 11:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Wykonawca przystępujący do postępowania, zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości: 100 000,00 złotych (słownie: sto tysięcy złotych 00/100), przed upływem terminu składania ofert.
- 2.Wadium utrzymuje się nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2) i 3) oraz ust. 2 ustawy.
- 3.Wykonawca wnosi wadium w jednej lub kilku formach określonych w art. 97 ust. 7 ustawy.
- 4.Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: mBank S.A. o/Lublin nr 98 1140 1094 0000 2905 1600 1075; Nr SWIFT BREXPLPWLUB z dopiskiem: „Wadium na ……………………” (wpisać nazwę postępowania oraz oznaczenie sprawy). Wadium uważa się za wniesione w terminie, jeżeli kwota wadium znajdzie się na rachunku Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
- 5.W przypadku wniesienia wadium w innej formie niż pieniądz, wymagane jest załączenie do oferty oryginalnego dokumentu gwarancji / poręczenia w postaci elektronicznej za pośrednictwem Platformy.
- 6.Warunki zwrotu i zatrzymania wadium są określone w art. 98 ustawy.
- 7.Z treści wadium składanego w innej formie niż pieniądz powinno wynikać jednoznacznie, gwarantowanie wypłaty należności w sposób nieodwołalny, bezwarunkowy i na pierwsze żądanie. Wadium takie powinno obejmować cały okres związania ofertą, poczynając od daty składania ofert.
- 8.Wadium wniesione przez jednego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia uważa się za wniesione prawidłowo.
Zasady finansowe zostały opisane w załączniku do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.