To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.
Dostawa sprzętu w ramach przedsięwzięcia pod nazwą Zwiększenie dostępności filii Attis Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. dla osób ze szczególnymi potrzebami poprzez zakup sprzętu w ramach AOS, MSB/PN/43/05/2026.
Postępowanie „Dostawa sprzętu w ramach przedsięwzięcia pod nazwą Zwiększenie dostępności filii Attis…” zamawiającego Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) zostało unieważnione.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 czerwca 2026
Termin ofert: 2 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
24 sierpnia 2026
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 5242688913 |
| Adres | ul. Kondratowicza 8, 03-242 WARSZAWA |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu w ramach przedsięwzięcia pod nazwą Zwiększenie dostępności filii Attis Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. dla osób ze szczególnymi potrzebami poprzez zakup sprzętu w ramach AOS, MSB/PN/43/05/2026. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Informacje dodatkowe
Przedmiot zamówienia uzyskał dofinansowanie w ramach projektu grantowego na podstawie umowy nr UM.AOS.U-28842.2026-00/2218/2026/32 pod nazwą „Dostępność Plus dla AOS” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu grantowego nr: FERS.03.07-IP.07-0001/23-00.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.