AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa foteli biurowych, szaf metalowych oraz nadstawek do szaf metalowych do jednostek Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Dostawa foteli biurowych, szaf metalowych oraz nadstawek do szaf metalowych do jednostek…”. Termin składania ofert upływa 24 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 24 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
24 września 2026, 10:00
21d 19h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 222 112 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    24 sierpnia 2026

    Termin ofert: 24 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 24 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 30 dni.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa foteli biurowych, szaf metalowych oraz nadstawek do szaf metalowych do jednostek Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Apolla Sp. z o. o. przy 7 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

REGON

001020803

Adres

ul. Roosevelta 1,2, 70-525 Szczecin

Region (NUTS)

PL424 – Zachodniopomorskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa foteli biurowych, szaf metalowych oraz nadstawek do szaf metalowych do jednostek Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

Dodatkowe kody CPV

39113100-8 - Fotele; 39132100-7 - Szafy na akta

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych; odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
  • art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych; informacja z Krajowego Rejestru Karnego
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) i pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych; informacja z Krajowego Rejestru Karnego
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych; zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych; zaświadczenie właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 oraz art. 108 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych; informacja z Krajowego Rejestru Karnego
  • art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych; oświadczenie Wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej
  • art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych; odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarcze
  • art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-24 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39130000-2Meble biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
222 112 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
118 457 zł437 285 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 828 zł
Źródło próbki
CPV 39130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
118 457 zł
Mediana
222 112 zł
Górny kwartyl
437 285 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Apolla Sp. z o. o.113 tys. zł7 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 24.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39130000-2 - Meble biurowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.