- UnieważnionaCzęść 1
- UnieważnionaCzęść 2
- Umowa zawartaCzęść 3Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Chyra· ChorzówCena wybranej oferty242 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Barbara Głogowska· Piekary ŚląskieCena wybranej oferty185 520 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Roziewska· GliwiceCena wybranej oferty186 720 zł1 oferta
Konkurs ofert nr 54/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Zamawiający Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (Ruda Śląska, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Konkurs ofert nr 54/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 614 740 zł. Złożono 3 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 614 740 zł
- Liczba ofert
- 3 ofertyłącznie, 5 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1037, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
24 sierpnia 2026
3 oferty3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. |
| NIP | 6412490985 |
| Adres | ul. Wincentego Lipa 2, 41-703 Ruda Śląska |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Konkurs ofert nr 54/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 85141000-9 - Usługi świadczone przez personel medyczny |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 714 720 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Chyra, Chorzów (NIP: 6272753768) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 242 500 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-20+01:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Barbara Głogowska, Piekary Śląskie (NIP: 4980101604) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 185 520 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-20+01:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Roziewska, Gliwice (NIP: 6312706374) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 186 720 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-20+01:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →