Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-24 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i dostawy sprzętu jednorazowego i wielorazowego niezbędnego podczas zabiegów endoskopowych i klasycznych w chirurgii, ginekologii i neurochirurgii oraz kotwic i implantów do szycia łąkotki, narzędzia do uszczelniania naczyń krwionośnych.

Zamawiający Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawy sprzętu jednorazowego i wielorazowego niezbędnego podczas zabiegów…”. Termin składania ofert upływa 25 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
25 września 2026, 10:00
21d 17h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 685 762 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    24 sierpnia 2026

    Termin ofert: 25 września 2026 10:00
  2. Sprostowanie

    26 sierpnia 2026

    Nowy termin: 29 września 2026 10:00

    Zmienia wersję 582535-2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 25 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawy sprzętu jednorazowego i wielorazowego niezbędnego podczas zabiegów endoskopowych i klasycznych w chirurgii, ginekologii i neurochirurgii oraz kotwic i implantów do….

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

NIP

8131502114

Adres

ul. Lwowska 60, 35-301 Rzeszów

Region (NUTS)

PL823 – Podkarpackie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawy sprzętu jednorazowego i wielorazowego niezbędnego podczas zabiegów endoskopowych i klasycznych w chirurgii, ginekologii i neurochirurgii oraz kotwic i implantów do szycia łąkotki, narzędzia do uszczelniania naczyń krwionośnych.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33141120-7 - Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe

Dodatkowe kody CPV

33141220-8 - Kaniula; 33141126-9 - Podwiązki naczyniowe; 33161000-6 - Urządzenia elektrochirurgiczne; 33141642-2 - Akcesoria do drenażu; 33141621-9 - Zestawy używane w przypadku nietrzymania moczu; 33169000-2 - Przyrządy chirurgiczne; 33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii; 33183100-7 - Implanty ortopedyczne

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
  • art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, art. 108 ust. 2 ustawy Pzp oraz podstaw wykluczenia wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt2 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
  • art.108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
  • art. 108 ust. 1pkt 5 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
  • art.108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
  • art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp - szczegółowo podano w SWZ
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-25 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o
    której mowa w art. 139 ust.1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i
    oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została
    najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
    w postępowaniu.
  2. 2.
    DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ:
  3. 1)
    Formularz oferty zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
  4. 2)
    Formularz cenowy/Opis przedmiotu zamówienia osobny dla każdego zaoferowanego pakietu Załącznik nr 5 do SWZ
  5. 3)
    Wykaz instrumentarium (jeżeli dotyczy)
  6. 4)
    Oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ; Załącznik nr 2 do SWZ.
  7. 5)
    Oświadczenie wykonawcy dotyczące braku przesłanek wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 514.) – (zawarte w Formularzu oferty).
  8. 6)
    Oświadczenie wykonawcy dotyczące braku przesłanek wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 i z późn zm.– sporządzone w oparciu o wzór stanowiący – (zawarte w Formularzu oferty).
  9. 7)
    Oryginał pełnomocnictwa do podpisania oferty w postaci elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym, jeżeli osobą podpisującą nie jest osoba upoważniona do reprezentowania wykonawcy zgodnie z odpowiednimi dokumentami rejestrowymi. Wykonawca może złożyć kopię pełnomocnictwa, wówczas wymagane jest pozyskanie notarialnego uwierzytelnienia odpisu pełnomocnictwa. Elektroniczne poświadczenie zgodności odpisu lub kopii z okazanym dokumentem notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy do reprezentowania Wykonawcy wymagana jest reprezentacja łączna (więcej niż jedna osoba), do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo/a podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym łącznie przez wszystkie osoby uprawnione do reprezentacji.
  10. 8)
    Pełnomocnictwo – w przypadku podmiotów występujących wspólnie zgodnie z zapisami XI pkt.1
  11. 9)
    Przedmiotowe dokumenty:
    Na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami Zamawiającego, Zamawiający żąda następujących przedmiotowych środków dowodowych:
  12. 1.
    Oświadczenie, o posiadaniu aktualnych dopuszczeń do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r.. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. 2024r., poz.1620) – zawarte w Formularzu Oferta
  13. 2.
    Opisy, materiały informacyjne, katalogi producenta – w języku polskim, potwierdzające spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego w Załączniku nr 5 –Formularz cenowy/Opis przedmiotu zamówienia (W przypadku dokumentów sporządzonych w języku obcym, Wykonawca zobowiązany jest złożyć je wraz z tłumaczeniem na język polski) - W materiałach należy wskazać, której pozycji dotyczą.
    UWAGA !!!
    Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy PZP w wyznaczonym przez siebie terminie.
    Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.
    W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia Wykonawcy z udziału w
    postępowaniu: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1)
    i 2) Pzp – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;, b) art. 108 ust. 1 pkt
  14. 4)
    Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka
    karnego – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia
    Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej
    grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i
    konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616 t. j.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną
    ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej
    wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty
    częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
    Załącznik nr 3A do SWZ 3) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w
    oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, oraz w rozdz. VIII i IX SWZ w
    zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których
    mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 Pzp, dotyczących prawomocnego wyroku sądu lub
    ostatecznej decyzję administracyjnej o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek
    na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca przed upływem terminu
    składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie
    społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w
    sprawie spłaty tych należności, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu
    ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt
    5 Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu
    zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 Pzp, dotyczących zakłócenia konkurencji
    wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z
    wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o
    ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji
    może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w
    postępowaniu o udzielenie zamówienia. Załącznik nr 3B do SWZ. e) oświadczenia
    Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu złożonym w celu wykazania
    braku podstaw wykluczenia o których mowa w: – art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.
    o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz
    służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514),. – w
    okolicznościach, o których mowa o których mowa w art. 5k rozporządzenia 833/2014
    dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi
    sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 i z późn
    zm., Załącznik nr 3B do SWZ.
    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza
    terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w rozdziale IX. pkt
  15. 2.2.
    1) - 3) SWZ, składa odpowiednio dokumenty zgodnie z Rozporządzeniem Ministra
    Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków
    dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od
    wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia (Dz.U. 2020 poz. 2415). W
    postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami,
    w szczególności składanie ofert oraz oświadczeń, w tym oświadczenia JEDZ odbywa się przy
    użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez system obsługujący proces
    udzielania zamówień publicznych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,
    zwany dalej „systemem”. System jest dostępny pod adresem (https://pcm.ezamawiajacy.pl).
    Termin realizacji zamówienia: 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Podstawa
    prawna: Dyrektywa 2014/24/UE Ustawa z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
    (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) - art. 132 PZP Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE Ustawa
    z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141120-7Zaciski
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
685 762 zł
Próbka: 161 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 240 zł1 328 065 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 074 825 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
253 240 zł
Mediana
685 762 zł
Górny kwartyl
1 328 065 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 25.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141120-7 - Zaciski. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.