Wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania siecią wod-kan ZGK
Zamawiający ZGK PSARY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Dąbie, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania siecią wod-kan ZGK”. Termin składania ofert upływa 2 września 2026, 11:30. Wadium: od 2000 zł do 10 000 zł (zależnie od części).
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 487 650 zł
- Wadium
- od 2000 zł do 10 000 zł (zależnie od części)Część 1: Wdrożenie Systemu Informacji Geograficznej (GIS): 2000 zł · Część 2: Wdrożenie systemu i budowa infrastruktury do zdalnego odczytu wodomierzy: 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2 września 2026, 11:3019h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=262, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lipca 2026
Termin ofert: 10 sierpnia 2026 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 lipca 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 474656-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 527972-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 27 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 548457-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 553349-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 11:30Zmienia wersję 581801-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 2 września 2026 roku o godzinie 11:30.
- 2
TerminTermin realizacji: 180 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania siecią wod-kan ZGK.
- 5
RyzykoWadium: 2 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | ZGK PSARY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 6252480712 |
| Adres | ul. Dolna 1, 42-504 Dąbie |
| Region (NUTS) | PL22B – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania siecią wod-kan ZGK |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania |
| Dodatkowe kody CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe; 48219000-6 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych; 38421100-3 - Wodomierze; 32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą; 51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium — Część 1: Wdrożenie Systemu Informacji Geograficznej (GIS) | 2 000,00 PLN |
| Wadium — Część 2: Wdrożenie systemu i budowa infrastruktury do zdalnego odczytu wodomierzy | 10 000,00 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-02 11:30 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.