Modernizacja systemu Bezprzewodowej Transmisji Danych
Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Modernizacja systemu Bezprzewodowej Transmisji Danych”. Termin składania ofert upływa 24 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 24 września 2026, 10:0023d 2h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=110, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 24 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Kryterium cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja systemu Bezprzewodowej Transmisji Danych.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa |
| Adres | ul. Rynek 1, 35-064 Rzeszów |
| Region (NUTS) | PL823 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Modernizacja systemu Bezprzewodowej Transmisji Danych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32200000-5 - Aparatura transmisyjna do radiotelefonii, radiotelegrafii, transmisji radiowej i telewizyjnej |
| Dodatkowe kody CPV | 32400000-7 - Sieci; 32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) z dnia 31 lipca 2014 r. nr 833/2014 z późn. zm. dotyczącego środkó
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 8 i pkt 10 ustawy Pzp. UWAGA: Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona jest zobowiązany do złożenia w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego nie krótszym niż 10 dni aktualnych na dzień złożenia oświadczeń lub dokumentów: 1. W celu potwierdzenia braku wszystkich podst
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-24 10:00 |
Informacje dodatkowe
1. Niniejsze postępowanie jest prowadzone z zastosowaniem art. 139 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 3. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 4. Zamawiający nie przewiduje wznowień. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. 6. Informacja o częściach: Niniejsze zamówienie nie jest podzielone na części. 7. Nie jest to zamówienie o charakterze powtarzającym się. 8. Zmiany do umowy: Możliwości zmiany zawartej umowy oraz warunki takich zmian zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. 9. Przedmiot zamówienia należy wykonać w terminie do 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. 10. Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia wadium. 11. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. Zamówienie jest współfinansowane ze środków zewnętrznych. Podmiot dofinansowujący: Fundusze UE - Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027; Projekt: Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej na terenie ROF/ Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027; Program: FEPW.03.01-IP.01-0005/25-00; 13. Warunki udziału w postępowaniu: 13.1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie; 13.2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie; 13.3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa - Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 13.4. Zdolność techniczna lub zawodowa - Warunek został określony w sekcji 5.1.9 niniejszego ogłoszenia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →