Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 13 częściach13 części
Łączna wartość wybranych ofert
230 721 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Stryker Polska Sp.zo.o.· WARSZAWA
    Cena wybranej oferty
    29 400 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Stryker Polska Sp.zo.o.· WARSZAWA
    Cena wybranej oferty
    114 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Tech-Med Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    1400 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Tech-Med Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    2090 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Tech-Med Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    2830 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Konkret Sp. z o. o. Sp.k.· Chełmno
    Cena wybranej oferty
    37 036 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    Tech-Med Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    1230 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8
    Tech-Med Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    3260 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Część 9
    Tech-Med Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    12 250 zł
    1 oferta
  10. Umowa zawarta
    Część 10
    Lukrum Kamil Bielecki· Bądki
    Cena wybranej oferty
    7400 zł
    1 oferta
  11. Umowa zawarta
    Część 11
    Tech-Med Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    10 560 zł
    1 oferta
  12. Umowa zawarta
    Część 12
    Lukrum Kamil Bielecki· Bądki
    Cena wybranej oferty
    2100 zł
    1 oferta
  13. Umowa zawarta
    Część 13
    Tech-Med Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    7165 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 13 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii

Zamawiający Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-curie (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 230 721 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość ofert
230 721 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 13 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 maja 2026

    Termin ofert: 23 czerwca 2026 07:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    21 sierpnia 2026

    13 ofert4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Stryker Polska Sp.zo.o. (WARSZAWA), Tech-Med Sp.z o.o. (Bydgoszcz), Konkret Sp. z o. o. Sp.k. (Chełmno) oraz Lukrum Kamil Bielecki (Bądki).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 230 721,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

NIP

7781342057

Adres

ul. Garbary 15, 61-866 Poznań

Region (NUTS)

PL415 – Wielkopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33192000-2 - Meble medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

Stryker Polska Sp.zo.o., WARSZAWA (NIP: 9520015337)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

29 400 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

Stryker Polska Sp.zo.o., WARSZAWA (NIP: 9520015337)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

114 000 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca

Tech-Med Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 9532286409)

Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty

1 400 PLN

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca

Tech-Med Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 9532286409)

Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty

2 090 PLN

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca

Tech-Med Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 9532286409)

Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty

2 830 PLN

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

Konkret Sp. z o. o. Sp.k., Chełmno (NIP: 8751524191)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

37 036 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca

Tech-Med Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 9532286409)

Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty

1 230 PLN

Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0008 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca

Tech-Med Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 9532286409)

Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty

3 260 PLN

Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0008 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0009 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca

Tech-Med Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 9532286409)

Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty

12 250 PLN

Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0009 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0010 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca

Lukrum Kamil Bielecki, Bądki (NIP: 5811971183)

Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty

7 400 PLN

Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0011 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca

Tech-Med Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 9532286409)

Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty

10 560 PLN

Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0011 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0012 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca

Lukrum Kamil Bielecki, Bądki (NIP: 5811971183)

Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty

2 100 PLN

Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0012 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Część LOT-0013 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca

Tech-Med Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 9532286409)

Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty

7 165 PLN

Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0013 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-23+02:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33192000-2Meble medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
394 514 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 225 zł557 937 zł
Rozstęp międzykwartylowy
391 712 zł
Źródło próbki
CPV 33192· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
166 225 zł
Mediana
394 514 zł
Górny kwartyl
557 937 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-curie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 230 721 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33192000-2 - Meble medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Stryker Polska Sp.zo.o. (WARSZAWA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 13 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.