Wycinka drzew w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Gryficach, Pyrzycach i Stargardzie.
Zamawiający Województwo Zachodniopomorskie - Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Koszalin, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Wycinka drzew w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w…”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 09:30. Planowany budżet: 328 587 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 328 587 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 28 września 2026, 09:3024d 22h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=162, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 września 2026 09:30
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wycinka drzew wraz z frezowaniem pni i uprzątnięciem pobocza w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Gryficach, Pyrzycach i Stargardzie.
- 2
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 40 dni, a zasady płatności znajdują się w Rozdziale D SWZ - Projekt umowy.
- 3
ZakresZamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących czynności objęte zakresem zamówienia, w tym operatorów sprzętu, pilarzy i pracowników fizycznych, także po stronie podwykonawców.
- 4
ZakresPrzewidziano możliwość udzielenia zamówień podobnych do kwoty netto 10 000,00 zł dla zadania nr 1, 13 000,00 zł dla zadania nr 2 i 70 000,00 zł dla zadania nr 3.
- 5
ZakresZamówienie dzieli się na 3 zadania: Gryfice, Pyrzyce i Stargard, a szacunkowa wartość całego zamówienia wynosi 328 587 zł.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał ECO DREW Krzysztof Olejnik przy 7 ofertach.
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 8 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Zachodniopomorskie - Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich |
| NIP | 6692214133 |
| Adres | ul. Szczecińska 31, 75-122 Koszalin |
| Region (NUTS) | PL426 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wycinka drzew w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Gryficach, Pyrzycach i Stargardzie. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77211400-6 - Usługi wycinania drzew |
| Dodatkowe kody CPV | 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 328 587 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-28 09:30 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Zasady płatności zawarto w Rozdziale D SWZ - Projekt umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.