AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej

Zamawiający Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Koszalin, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg…”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 09:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zachodniopomorski Zarząd Dróg WojewódzkichKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 września 2026, 09:30
11d 14h
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Skrócenie terminu realizacji robót40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 17 września 2026 09:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z regulacją włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej na odcinkach dróg wojewódzkich wskazanych w opisie.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje rozbiórkę nawierzchni i podbudowy, regulację włazów i wpustów z wymianą elementów, wykonanie podbudowy oraz nowej nawierzchni bitumicznej.

  • 3

    ZakresZamawiający przewiduje zamówienia podobne do kwoty 50 000,00 zł netto na podstawie umowy podstawowej i negocjacji z wykonawcą.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 8 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 4 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.
  • Lokalny rynek tej branży: w województwie zachodniopomorskim postępowania przyciągały średnio 3,7 ofert, w całym kraju 4,6.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.3.)Oddział zamawiającego

ZZDW Koszalin

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330961132

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szczecińska 31

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-122

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rdw.chojna@zzdw.koszalin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zzdw.koszalin.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

zarządzanie drogami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7d322d4b-6df3-4e9c-9217-61e3d80b8898

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418763

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00130734/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.92 Naprawa systemów odwodnieniowych, wymiana elementów urządzeń odwodnienia, regulacja kratek i włazów itp. na terenie działania RDW w Chojnie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1367095

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Z zastrzeżeniem art. 61 ust. 2 ustawy, komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami, w tym oferty oraz wszelkie oświadczenia, wnioski (w tym o wyjaśnienie treści SWZ), zawiadomienia i informacje przekazywane są wyłącznie za pośrednictwem Platformy, znajdującej się pod adresem: platformazakupowa.pl (zwanej dalej: „Platformą”).

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1.Niezbędne wymagania sprzętowoaplikacyjne: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 2 Mbit/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o konfiguracji: pamięć min. 2GBRam, procesor Intel IV 2GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych-MS Windows7, Mac Os x10 4,Linux, lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana przeglądarka internetowa obsługująca Javascript np.:EDGE, Chrome, FireFox, w najnowszej dostępnej wersji, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” lub możliwością korzystania z lokalnej pamięci przeglądarki, 4) komunikacja z Platformą jest szyfrowana z wykorzystaniem protokołu TLS1.3., 5) czas odbioru danych przez Platformę jest zsynchronizowany z czasem urzędowym obowiązującym w Polsce wyznaczonym przez serwery czasu GUM z użyciem protokołu NTP. 2.Instrukcje korzystania z Platformy dot. w szczególności
logowania, składania wniosków o wyjaśnienia treści SWZ, składania ofert i innych czynności są pod linkiem:https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje-wykonawca 3.Ofertę i oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy, składasię, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tj. przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego) lub w postaci
elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. 4.Podpis należy złożyć bezpośrednio na dokumentach, które
następnie przesyła się do systemu. 5.Moment złożenia oferty to chwila skutecznego przekazania oferty do systemu przez kliknięcie
przycisku „Złóż ofertę” i przyjęcie tego żądania przez aplikację/serwer. 6.Podpisy kwalifikowane do podpisywania plików muszą spełniać wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) (UE)nr 910/2014-od 1.07.2016r. 7.W przypadku formatu podpisu XAdES zewnętrzny, należy dołączyć wszystkie pliki, tj. podpisane pliki z danymi oraz pliki podpisu w formacie XAdES.
8.Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem formularzy do złożenia oferty wynosi 150 MB. 9.Maksymalna ilość plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanego formularza do złożenia oferty wynosi 10 szt. 10.Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego przy komunikacji przez przycisk „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” to 500MB, a maksymalna ilość plików to 10 szt. na raz, przy czym możliwe jest kliknięcie ikony załączników i dodanie kolejnych plików. Przesłanie wiadomości do
Zamawiającego po kliknięciu przycisku „Wyślij”. 11.Zalecane formaty: .pdf .doc .docx .xls .xlsx .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf, a zalecane formaty ew. kompresji danych: .zip; .7Z. Wśród formatów powszechnych a niewystępujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone
nieskutecznie. Wielkości plików podpisywanych profilem zaufanym są ograniczone i wynoszą maksymalnie 25MB, wielkości plików
podpisywanych w aplikacji eDoApp służącej do składania podpisu osobistego, wynoszą maksymalnie 5MB. 12.W przypadku stosowania kwalifikowanego podpisu elektronicznego: 1) ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku i łatwiejszą weryfikację podpisu zaleca się, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAdES. 2) pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAdES. Należy pamiętać
aby plik z podpisem przekazywać łącznie z dokumentem podpisywanym. 3) rekomenduje się wykorzystanie podpisu z kwalifikowanym znacznikiem czasu. 13.Zaleca się, aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować format PAdES oraz podpisy tego samego rodzaju. 14.Jeśli Wykonawca pakuje dokumenty np. w plik o rozszerzeniu .zip, zaleca się wcześniejsze
podpisanie każdego ze skompresowanych plików.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZZDW-6. 3710.135.2026.2

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągu DW 114 w m. Police, m. Trzebież, m. Dębostrów , DW 120 m. Wełtyń, Stare Czarnowo i DW 122 m. Parnica, m. Krzywin poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej”. 2. Zakres zadania obejmuje: rozebranie mechaniczne nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości 15 cm wraz z obcięciem krawędzi piłą spalinową; rozebranie mechaniczne podbudowy z kruszywa o grubości 20 cm; regulacja włazów studni rewizyjnych wraz z wymianą żelbetowej płyty odciążającej; regulacja włazów wpustów ulicznych wraz z wymianą kart żeliwnych; wykonanie podbudowy; wykonanie nawierzchni bitumicznej wbudowywanej na gorąco, warstwa wiążąca; regulacja urządzeń podziemnych.
3.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Wycenionym Przedmiarze Robót, SST i Rozdziale C SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

1) Wartość robót ustala się w wysokości do kwoty 50 000,00 zł netto, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. 2) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Skrócenie terminu realizacji robót

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Zamawiający nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawcy.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawijacy nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Opis materiałów, produktów i rozwiązań równoważnych – jeżeli Wykonawca przewiduje ich zastosowanie (w przypadku, o
którym mowa w Dziale III pkt 10 - 14 SWZ) oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych materiałów, produktów i rozwiązań (jeżeli są konieczne do wykazania równoważności).

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Opis materiałów, produktów i rozwiązań równoważnych – jeżeli Wykonawca przewiduje ich zastosowanie (w przypadku, o
którym mowa w Dziale III pkt 10 - 14 SWZ) oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych materiałów,
produktów i rozwiązań (jeżeli są konieczne do wykazania równoważności).

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1) formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ;
2) wyceniony przedmiar robót, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ;3) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub
innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu
udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww.
dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile
Wykonawca podał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów;
4) pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio: Wykonawcy,
podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu
(odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w ppkt 3);

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Strony dopuszczają możliwość zmiany Umowy, która nie prowadzi do modyfikacji ogólnego charakteru Umowy, a także w przypadku wystąpienia następujących okoliczności:
1) zmianie uległy przepisy prawne istotne dla realizacji przedmiotu umowy, mające wpływ na termin, sposób lub zakres realizacji Przedmiotu Umowy – zmiany polegać będą na dostosowaniu Umowy do zmienionych przepisów prawa z zachowaniem ogólnego charakteru umowy,
2) wystąpienia okoliczności nieleżących po stronie Wykonawcy lub wynikających z uzasadnionych potrzeb Zamawiającego i skutkujących niemożnością dotrzymania terminu określonego w § 2 ust 2 Umowy – zmiany polegać będą na zmianie terminu realizacji Umowy. Termin ten może ulec przedłużeniu, nie więcej jednak niż o czas trwania okoliczności uzasadniających zmiany,
3) wydania poleceń określonych w § 6 ust. 1 pkt 1-3 w przypadkach, gdy skutki tych poleceń stanowią podstawę do zmiany terminu zakończenia robót będących przedmiotem umowy lub/i zmiany wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu umowy, na warunkach określonych w § 6 ust. 2 umowy.
4) zmiana osoby wymienionej w § 9 ust. 2 umowy na zasadach określonych w § 9 ust. 3 umowy.
2. Wyżej wymienione przypadki dokonania zmiany umowy, mogą między innymi rzutować na zmianę terminu wykonania przedmiotu zamówienia. Wydłużenie terminu wykonania przedmiotu umowy z ww. powodów nie może powodować dodatkowych roszczeń wobec Zamawiającego ze strony Wykonawcy. W przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, zmiana terminu realizacji Umowy może nastąpić wyłącznie w zakresie, w jakim wystąpienie danej okoliczności rzeczywiście uniemożliwiało lub istotnie utrudniało realizację Przedmiotu Umowy w terminie określonym w § 2 ust. 2 Umowy.
3. Zmiany umowy mogą być dokonane również w przypadku zaistnienia okoliczności wskazanych w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp.
4. Wszelkie zmiany umowy, wymagają aneksu sporządzonego z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-17 09:30

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1367095

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-17 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-16

Sekcja 9

Pozostałe informacje

1. Zamawiający nie wymaga złożenia dokumentów, o których mowa w § 4 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub
oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy. 2. Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U.2025.514) z postępowania o
udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy: 1) Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w
art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; 2) Wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu
pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz.U.2025.644 ze zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym oddnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o
zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałaniawspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego;3) Wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (t.j. Dz.U. 2026.522 ze zm.) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i
rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został
wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych w ppkt 1-3.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
720 337 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
393 640 zł1 371 042 zł
Rozstęp międzykwartylowy
977 402 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
393 640 zł
Mediana
720 337 zł
Górny kwartyl
1 371 042 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 17.09.2026, 09:30. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.