Kompleksowa realizacja – zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz uruchomienie – zintegrowanej platformy analityczno-raportowej AI4EDU-SPORT wraz z Platformą do Interwencji Ruchowych, służącej do integracji, przetwarzania, analizy i raportowania danych dotyczących sprawności fizycznej, aktywności fizycznej oraz wybranych uwarunkowań zdrowotnych dzieci i młodzieży
Zamawiający Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Kompleksowa realizacja – zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz uruchomienie –…”. Termin składania ofert upływa 22 września 2026, 09:00. Wadium: 20 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 263 000 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 22 września 2026, 09:0021d 0h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 sierpnia 2026
Termin ofert: 22 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zintegrowanej platformy analityczno-raportowej AI4EDU-SPORT wraz z Platformą do Interwencji Ruchowych do integracji, przetwarzania, analizy i raportowania danych o sprawności fizycznej, aktywności fizycznej i wybranych uwarunkowaniach zdrowotnych dzieci i młodzieży.
- 2
KryteriaPostępowanie przewiduje finansowanie ze środków UE, a kryterium oceny ofert stanowi cena brutto.
- 3
RyzykoWadium wynosi 20 000,00 zł i ma zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie |
| REGON | 000327830 |
| Adres | ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowa realizacja – zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz uruchomienie – zintegrowanej platformy analityczno-raportowej AI4EDU-SPORT wraz z Platformą do Interwencji Ruchowych, służącej do integracji, przetwarzania, analizy i raportowania danych dotyczących sprawności fizycznej, aktywności fizycznej oraz wybranych uwarunkowań zdrowotnych dzieci i młodzieży |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72212190-7 - Usługi opracowywania oprogramowania edukacyjnego |
| Dodatkowe kody CPV | 72212700-6 - Usługi opracowywania oprogramowania użytkowego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca przystępujący do postępowania zobowiązany jest wnieść wadium w polskiej walucie, w wysokości: 20 000,00 PLN (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych). Wadium będzie można wnieść w jednej lub kilku następujący formach: 1) pieniądzu w formie przelewu bankowego na rachunek Zamawiającego w SANTANDER BANK POLSKA S.A.”14 O/Warszawa 97 1090 1014 0000 0001 0357 5951 2) gwarancjach bankowych ; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. nr 109, poz. 1158, z późn. zm.). 2. Wadium wnoszone w pieniądzu wnosi się wyłącznie przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego. Nie jest dopuszczalna bezpośrednia wpłata kwoty wadium np. w kasie Zamawiającego lub banku. 3. Wadium w pieniądzu należy wpłacić na konto Zamawiającego: Nr 97 1090 1014 0000 0001 0357 5951 z podaniem numeru przetargu. 4. Wadium wniesione przelewem na konto uznane będzie za wniesione w terminie, jeżeli przed terminem składania ofert konto Zamawiającego będzie uznane kwotą wadium 5. Wykonawca wnoszący wadium w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w ust. 2 przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. 6. W przypadku wniesienia wadium w formach innych niż pieniądzu, złożone poręczenie lub gwarancja musi zawierać zobowiązanie zgodne z art. 98 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-22 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).