- Umowa zawartaCzęść 1Renpro sp z o.o.· SzczecinCena wybranej oferty1 461 610 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Elektra S.A.· WarszawaCena wybranej oferty341 008 zł
Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
Zamawiający Gmina Wielgie (Wielgie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 802 618 zł.
- Łączna wartość ofert
- 1 802 618 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=567, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2025
Termin ofert: 5 czerwca 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
05 września 2025
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Renpro sp z o.o. (Szczecin) oraz Elektra S.A. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 802 617,90 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Wielgie |
| Miejscowość | Wielgie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. |
| Główny Kod CPV | 09300000 |
| Część nr LOT-0001 | część 1 - Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów |
| Część nr LOT-0002 | część 2 - Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
1. Umowy zawarte w wyniku przeprowadzonego postępowania obowiązywać będą z dniem zawarcia/podpisania przez Strony.
1. Umowy zawarte w wyniku przeprowadzonego postępowania obowiązywać będą z dniem zawarcia/podpisania przez Strony.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.