AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup samochodu osobowego 9-cio miejscowego, przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich oraz zakup samochodu do Urzędu Gminy

Zamawiający Gmina Wielgie (Wielgie, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Zakup samochodu osobowego 9-cio miejscowego, przystosowanego do przewozu osób na wózkach…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WielgieWielgie, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 175 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 września 2026, 09:00
3d 4h
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup 9-osobowego samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich oraz zakup samochodu dla potrzeb Urzędu Gminy.

  • 2

    TerminTermin realizacji wynosi 75 dni, zamówienie nie jest podzielone na części i nie obejmuje opcji ani wznowień.

  • 3

    Ryzykoocenie ofert stosuje się cenę 60 i okres gwarancji 40; zamawiający wymaga też oświadczeń i pełnomocnictwa przy ofercie wspólnej.

  • 4

    ZakresWykonawca ma wykazać co najmniej jedną dostawę pojazdu dla co najmniej 9 osób, przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, o wartości nie mniejszej niż 150.000,00 zł brutto.

  • 5

    Zakresumowie dopuszczono zmiany m.in. przy braku możliwości zapewnienia wyposażenia, zmianach prawa lub VAT oraz przy konieczności zmiany terminu z powodu siły wyższej albo działań osób trzecich.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2021 r. wygrał Zimny Auto Sp. z o.o., który złożył jedyną ofertę.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,5 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 11% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail