Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 577904-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa czynników diagnostycznych do sekwencjonowania kompatybilnych z systemem Ion Torrent Genexus System, będącego własnością IGiChP.

Zamawiający Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa czynników diagnostycznych do sekwencjonowania kompatybilnych z systemem Ion…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Instytut Gruźlicy i Chorób PłucWarszawa, Mazowieckieopublikowano 26 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
8 września 2026, 10:00
4d 22h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa czynników diagnostycznych do sekwencjonowania kompatybilnych z systemem Ion Torrent Genexus System, będącego własnością IGiChP.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,8 oferty na postępowanie przy 133 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 68% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

NIP

5250008838

Adres

ul. Płocka 26, 01-138 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa czynników diagnostycznych do sekwencjonowania kompatybilnych z systemem Ion Torrent Genexus System, będącego własnością IGiChP.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-08 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

1. Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, na wezwanie Zamawiającego, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ­ Prawo zamówień publicznych, zwaną dalej "ustawa Pzp", złoży w wyznaczonym terminie nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, następujące środki dowodowe, aktualne na dzień ich złożenia: 1) Informację z Krajowego Rejestru Karnego sporządzoną nie wcześniej niż 6
miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie wskazanym w rozdziale VIII SWZ pkt 1.1 i 1.2 (art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp) oraz pkt 1.4 (art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp) dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego. 2) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie wskazanym w rozdziale VIII pkt 1.5
SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp), o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik Nr 6 do SWZ. 3) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ oraz oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ.

Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć za pośrednictwem platformy
przetargowej pod adresem: https://igichp.ezamawiajacy.pl w zakładce "OFERTY".

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33694000-1Czynniki diagnostyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 08.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33694000-1 - Czynniki diagnostyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.