Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
79 286 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    10 797 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6796 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Bibuły laboratoryjne: /1. Celulozowa bibuła chromatograficzna, op. 10; /2. Celulozowa bibuła służąca do precypitacji, op. 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    24 477 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    37 216 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa czynników diagnostycznych, testów, bibuly, podłoży wzrostowych i odczynników laboratoryjnych określonych w 5 pakietach.

Zamawiający Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa czynników diagnostycznych, testów, bibuly, podłoży wzrostowych i odczynników…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 79 286 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Instytut Gruźlicy i Chorób PłucWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
79 286 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: EURx Sp. z o.o. (część 1); Grażyna Konecka DIAG-MED w spadku (część 2); GRASO Sp. z o.o. (część 4); Merck Life Science Sp. z o.o. (część 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 79 285,83 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288490

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Płocka 26

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-138

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.jaroszewska@igichp.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.igichp.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://igichp.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa czynników diagnostycznych, testów, bibuly, podłoży wzrostowych i odczynników laboratoryjnych określonych w 5 pakietach.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fab554f2-2713-419f-b9a5-87d031e08866

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418737

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310913

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AP.26.49.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 1: Czynniki diagnostyczne:
/1. Woda przeznaczona do stosowania w reakcjach łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym (real-time PCR) i sekwencjonowania DNA, op. 10;
/2. Wzorzec wielkości DNA z barwnikiem, gotowy do użytku, zawierający 13 prążków, op. 2;
/3. Barwnik służący do wykrywania dwuniciowego DNA i jednoniciowego RNA, nie zawierający bromku etydyny (EtBr), służący do wykrywania kwasu nukleinowego w żelach agarozowych, op. 2;
/4. Zestaw do szybkiej izoalcji DNA komórkowego (genomowego i mitochondrialnego) ze śladów biologicznych metodą selektywnej absorpcji na kolumienkach wypełnionych matrycą silikonową, op. 5;
/5. Zestaw do oczyszczania dwuniciowego DNA z mieszaniny reakcyjnej PCR metodą selektywnej absorpcji na kolumienkach wypełnionych matrycą silikonową, op. 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

10796,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 2: Testy kolistynowe, bulion:
/1. Manualny test do diagnostyki in vitro, przeznaczony do ilościowego oznaczania tlenowych bakterii Gram-ujemnych (Enterobacterales, bakterie niefermentujące) na kolistynę metodą rozcieńczeń w bulionie, op. 4;
/2. Bulion do diagnostyki in vitro, służący do ilościowego wykrywania wzrostu klinicznie istotnych bakterii aerobowych, o wysokich wymaganiach hodowlanych w obecności środków przeciwdrobnoustrojowych. Produkt kompatybilny z testami z pozycj Lp. 1., op. 8.

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

6796,09 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 3: Bibuły laboratoryjne:
/1. Celulozowa bibuła chromatograficzna, op. 10;
/2. Celulozowa bibuła służąca do precypitacji, op. 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

15994200-4 - Bibuła filtracyjna

4.5.5.)Wartość części

12054,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 4: Podłoża wzrostowe, oddczynniki laboratoryjne:
/1.Sabouraud Dextrose Agar. Podłoże wzrostowe do hodowli grzybów pleśniowych i drożdżopodobnych na płytkach Petriego, op. 400;
/2. CHROMagar Candida. Podłoże chromogenne do identyfikacji i różnicowania 4 gatunków Candida spp na płytkach Petriego, op. 40;
/3. Sabouraud Dextrose Agar + Chloramphenicol/Mycobiotic Agar Dwudzielne podłoże wzrostowe z chloramfenikoloem i cykloheksymidem do hodowli patogennych grzybów dermatofitowych, pleśniowych i drożdżopodobnych na płytkach Petriego, op. 25;
/4. Podłoże do jakościowego wykrywania chorobotwórczych bakterii tlenowych i beztlenowych w próbkach płynu mózgowo-rdzeniowego i krwi, szt. 100;
/5. Kwas fenyloboronowy służący do identyfikacji szczepów KPC, op. 4;
/6. EDTA, b ufor służący do identyfikacji szczepów MBL, op. 4;
/7. Sole żółci służące do identyfikacji szczepów Streptoccocus pneumoniae, op. 2;
/8. Columbia CNA + 5% Sheep Blood. Podłoże wybiórczo-namnażające do izolacji ziarenkowców Gram(+) dodatnich z dodatkiem kolistyny i kwasu nalidyksowego, op. 25.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

24476,69 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 5: Odczynniki laboratoryjne dla Zakładu Mikrobiologii IGiChP.:
/1. Trizma Hydrochloride DNase, RNase,Protease nie wykrywane, op. 1;
/2. Trizma base, DNase, RNAse i proteazy nie wykrywane, op. 2;
/3. Lyticase do biologii molekularnej liofilizowana, op. 5;
/4. Agarose do analizy kwasów nukleinowych, do elektoroforezy, op. 1;
/5. Woda do biologii molekularnej DNA RNA Protease nie wykrywane, op. 20;
/6. Gel Loading Solution, op. 1;
/7. Tryptone Soya bez dextrozy, op. 2;
/8. EDTA, do biologii molekularnej, op. 2;
/9. Acetic acid glacial, op. 1;
/10. Ready Mix Tag PCR zestaw do reakcji PCR, op. 4;
/11. Adenozyna, op. 1;
/12. Proteinaze K, op. 2;
/13. Dimethyl sulfoxide ( DMSO ), op. 2;
/14. Adenosine 5'-diphosphate sodium salt, op. 1;
/15. Glutamate Dehydrogenase (GIDH), op. 1;
/16. NADH, Grade II, disodium salt, op. 1;
/17. Sodium dodecyl sulfate solution, op. 3;
/18. Tris-Borate EDTA Buffer, op. 1;
/19. Tris Acetate-EDTA buffer, op. 3;
/20. Kwas borowy, do elektroforezy żelowej, op. 1;
/21. Sodium chloride, ACS reagent, op. 2;
/22. Tris buffer, Molecular Biology Grade, op. 3;
/23. Agar powder, suitable for microbiology, op. 2;
/24. Sodium phosphate dibasic, op. 1;
/25. Ribonucleinase A from bovine pancreas, op. 1;
/26. Woda do biologii molekularnej DNA RNA Protease nie wykrywane, op. 1;
/27. 0,5M EDTA pH 8,0 do biologii molekularnej, DNAse, RNAse i proteazy nie wykrywane, op. 2;
/28. Odczynnik wykorzystywany w metodzie Western Blotting, op. 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

50313,15 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10796,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10796,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10796,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EURx Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9570705191

7.3.3)Ulica

ul. Przyrodników 3

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-297

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10796,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6796,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6796,09 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6796,09 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grażyna Konecka DIAG-MED w spadku

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5341000682

7.3.3)Ulica

ul. Słowikowskiego 85A, bud H6

7.3.4)Miejscowość

Raszyn

7.3.5)Kod pocztowy

05-090

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6796,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie Pakietu Nr 3 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp, ponieważ w prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24476,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24476,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24476,69 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRASO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922307790

7.3.3)Ulica

ul. Krąg 4A

7.3.4)Miejscowość

Starogard Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24476,69 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37216,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37216,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37216,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Merck Life Science Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7781002137

7.3.3)Ulica

ul. Pastelowa 8

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-198

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37216,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 79 286 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33694000-1 (Czynniki diagnostyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EURx Sp. z o.o. (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.