Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Doposażenie sprzętu i oprogramowania informatycznego w SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” ...
Zamawiający Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Doposażenie sprzętu i oprogramowania informatycznego w SPWSZ w Szczecinie w ramach…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 282 009 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=363, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 lipca 2026
Termin ofert: 18 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 529611-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
20 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 561284-2026
- Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 3 września 2026 09:00Zmienia wersję 577614-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup nowych zestawów komputerowych na potrzeby SPWSZ w Szczecinie, łącznie 101 szt.
- 2
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ, a wykonawca ma działać zgodnie z projektem umowy z załącznika nr 4.
- 3
ZakresZamówienie ma jedną część, a realizacja całego zamówienia jest wskazana na 5 dni, przy czym dla części podano czas trwania 5 miesięcy.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał ATA SZCZECIN Sp. z o.o. przy 9 ofertach.
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 10,5 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 30% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie |
| NIP | 8512537954 |
| Adres | ul. Arkońska 4, 71-455 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Doposażenie sprzętu i oprogramowania informatycznego w SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” ... |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30213300-8 - Komputer biurkowy |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Szczegółowy i wyczerpujący opis podstaw wykluczenia znajdujących zastosowanie w postępowaniu zawarto w Rozdziale 6 SWZ. Szczegółowy wykaz i opis oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych składanych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia zawarto w Rozdziale 9 SWZ.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-31 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.