- Umowa zawartaCzęść 1MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 026 486 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty84 780 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty3726 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4BIOTRONIK Polska Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty309 420 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Abbott Medical Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty67 176 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Abbott Medical Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty299 214 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty16 740 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8BIOTRONIK Polska Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty164 700 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty323 460 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty21 384 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 11ProCardia Medical sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty41 634 zł1 oferta
Dostawa stymulatorów i kardiowerterów wraz z oprzyrządowaniem i obłożeniami dla potrzeb bloku operacyjnego kardiologii
Zamawiający Regionalny Szpital w Kołobrzegu (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa stymulatorów i kardiowerterów wraz z oprzyrządowaniem i obłożeniami dla potrzeb…”, wybierając 7 wykonawców. Łączna wartość ofert: 2 358 720 zł. Złożono 14 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 2 358 720 zł
- Liczba ofert
- 14 ofertłącznie, 11 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 czerwca 2026
Termin ofert: 10 lipca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 sierpnia 2026
14 ofert7 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 7 wykonawców: MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. (Warszawa), BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa), Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o. (Wrocław), BIOTRONIK Polska Sp. z o.o. (Poznań), Abbott Medical Sp. z o. o. (Warszawa) oraz 2 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 358 720,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Regionalny Szpital w Kołobrzegu |
| NIP | 6711030263 |
| Adres | ul. Łopuskiego 31-33, 78-100 Kołobrzeg |
| Region (NUTS) | PL426 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa stymulatorów i kardiowerterów wraz z oprzyrządowaniem i obłożeniami dla potrzeb bloku operacyjnego kardiologii |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33182200-1 - Urządzenia do stymulacji pracy serca |
| Dodatkowe kody CPV | 33182210-4 - Rozruszniki serca; 33182240-3 - Części i akcesoria do rozruszników serca; 33158200-4 - Urządzenia do elektroterapii; 33140000-3 - Materiały medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521000289) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 1 026 486 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5262110301) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 84 780 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 9120003224) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 3 726 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | BIOTRONIK Polska Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7792121615) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 309 420 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Abbott Medical Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 9521701649) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 67 176 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | Abbott Medical Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 9521701649) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 299 214 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o., Nowy Tomyśl (NIP: 7880008829) |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 16 740 PLN |
| Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca | BIOTRONIK Polska Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7792121615) |
| Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty | 164 700 PLN |
| Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0008 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca | MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521000289) |
| Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty | 323 460 PLN |
| Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0009 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 9120003224) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 21 384 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca | ProCardia Medical sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9512086452) |
| Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty | 41 634 PLN |
| Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0011 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).