Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-20 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Odnowienie licencji i wsparcia dla elementów infrastruktury krytycznej.

Zamawiający Województwo Małopolskie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Odnowienie licencji i wsparcia dla elementów infrastruktury krytycznej”. Termin składania ofert minął 27 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Województwo MałopolskieKraków, Małopolskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Termin składania ofert
27 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 535 751 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odnowienie licencji i wsparcia dla elementów infrastruktury krytycznej.

  • 2

    ZakresZamówienie podzielono na 7 części, obejmujące wsparcie producenta dla sprzętu ARUBA, BROCADE, HP, Dell PowerEdge R750, CHECKPOINT oraz odnowienie licencji VMWare vCenter 8 Standard i vSphere 8 Standard, a także serwisu dla macierzy NetApp FAS8200.

  • 3

    ZakresZamawiający nie wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Województwo Małopolskie

REGON

351554287

Adres

ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków

Region (NUTS)

PL213 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Odnowienie licencji i wsparcia dla elementów infrastruktury krytycznej.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

Szacunkowa wartość zamówienia

3 111 732 PLN

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Wymienione w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
  • Wymienione w pkt.2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-27 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Termin związania ofertą upływa 24.11.2026 r.

Zamówienie należy wykonać w terminie:
a) dla części I - 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 26 grudnia 2026 r. (obecne wsparcie do w/w elementów infrastruktury wygasa 26 grudnia 2026 r.);

Zamówienie należy wykonać w terminie:
a) dla części II - 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 26 grudnia 2026 r. (obecne wsparcie do w/w elementów infrastruktury wygasa 26 grudnia 2026 r.);

Zamówienie należy wykonać w terminie:
a) dla części III - 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 26 grudnia 2026 r. (obecne wsparcie do w/w elementów infrastruktury wygasa 26 grudnia 2026 r.);

Zamówienie należy wykonać w terminie:
a) dla części IV - 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 26 grudnia 2026 r. (obecne wsparcie do w/w elementów infrastruktury wygasa 26 grudnia 2026 r.);

Zamówienie należy wykonać w terminie:
a) dla części V - 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 19 listopada 2026 r. (obecne wsparcie do w/w elementów infrastruktury wygasa 19 listopada 2026);

Zamówienie należy wykonać w terminie:
a) Dla części VI – 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 30 listopada 2026 r. (obecne wsparcie do w/w elementów infrastruktury wygasa 30 listopada 2026)

Zamówienie należy wykonać w terminie:
a) Dla części VII – 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 26 grudnia 2026 r. (obecne wsparcie do w/w elementów infrastruktury wygasa 26 grudnia 2026 r.);

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72253200-5Usługi w zakresie wsparcia systemu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
535 751 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
293 699 zł652 671 zł
Rozstęp międzykwartylowy
358 971 zł
Źródło próbki
CPV 72253200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
293 699 zł
Mediana
535 751 zł
Górny kwartyl
652 671 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Województwo Małopolskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.