Postępowanie zakończone — wybrano wykonawców
Wybrany wykonawca
Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o.· Piekary Śląskie

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: EHS Sp. z o.o.

Cena wybranej oferty
5 168 706 zł
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

„Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”

Zamawiający Południowy Koncern Węglowy S.A. (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 5 168 706 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Południowy Koncern Węglowy S.A.Jaworzno, Śląskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
5 168 706 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. (Piekary Śląskie) oraz EHS Sp. z o.o. (Będzin).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 168 706,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Południowy Koncern Węglowy S.A.

NIP

6321880539

Adres

Grunwaldzka 37, 43-600 Jaworzno

Region (NUTS)

PL22A – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

„Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrani wykonawcy

Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o., Piekary Śląskie (NIP: 6262659298); EHS Sp. z o.o., Będzin (NIP: 6252441600)

Wartość wybranej oferty

5 168 706 PLN

Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Przez okres 8 tygodni od dnia zawarcia Umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50530000-9Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Południowy Koncern Węglowy S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 168 706 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. (Piekary Śląskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.