Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Rytele Świeckie, gmina Kosów Lacki
Zamawiający Gmina Kosów Lacki (Kosów Lacki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Rytele Świeckie, gmina Kosów Lacki”, wybierając ofertę wykonawcy WISS Samochody Specjalne Sp z o.o. Cena wybranej oferty: 1 093 496 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 1 093 496 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 lipca 2026
Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
20 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy WISS Samochody Specjalne Sp z o.o. (Bielsko-Biała).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 093 495,93 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Kosów Lacki |
| NIP | 8231560217 |
| Adres | Kościelna 20, 08-330 Kosów Lacki |
| Region (NUTS) | PL925 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Rytele Świeckie, gmina Kosów Lacki |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
| Dodatkowe kody CPV | 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | WISS Samochody Specjalne Sp z o.o., Bielsko-Biała (NIP: 9372637477) |
| Wartość wybranej oferty | 1 093 496 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-08-14+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.