Usługa zimowego utrzymania dróg i chodników stanowiących własność Gminy Żabia Wola w sezonie zimowym 2026/2027.
Zamawiający Urząd Gminy Żabia Wola (Żabia Wola, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Usługa zimowego utrzymania dróg i chodników stanowiących własność Gminy Żabia Wola w…”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 17 września 2026, 09:0017d 6h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 sierpnia 2026
Termin ofert: 17 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg i chodników stanowiących własność Gminy Żabia Wola w sezonie zimowym 2026/2027.
- 2
ZakresZakres obejmuje oczyszczanie dróg, ulic i obiektów towarzyszących ze śniegu, lodu, błota oraz likwidację śliskości zimowej, monitorowanie stanu nawierzchni i jednokrotne oczyszczenie po sezonie zimowym.
- 3
ZakresTeren gminy jest podzielony na 3 części/rejony, a planowym zimowym utrzymaniem objęto ok. 293,86 km dróg oraz ok. 6.500 m2.
- 4
ZakresWszystkie wymagania z SWZ i załączników są minimalne i ich niespełnienie skutkuje odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał KAM-SOFT Kamil Jóźwiak przy 2 ofertach.
- W tej branży w województwie mazowieckim konkurencja jest większa niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 4,9 ofert, wobec 3,2 średnio w Polsce.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Urząd Gminy Żabia Wola |
| NIP | 8381426472 |
| Adres | 96-321 Żabia Wola |
| Region (NUTS) | PL913 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa zimowego utrzymania dróg i chodników stanowiących własność Gminy Żabia Wola w sezonie zimowym 2026/2027. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-17 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.