Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa Internatu Asystenta nr 2 na działkach o numerach ewidencyjnych 2/170 i 2/171 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Zamawiający Akademia Sztuki Wojennej (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa Internatu Asystenta nr 2 na…”. Termin składania ofert upływa 23 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 23 września 2026, 10:0022d 12h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 259 281 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 sierpnia 2026
Termin ofert: 23 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania Budowa Internatu Asystenta nr 2 na działkach 2/170 i 2/171 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
- 2
ZakresZakres obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej zgodnie z SWZ oraz późniejszy nadzór autorski w toku realizacji zadania.
- 3
ZakresUmowa ma trwać 510 dni, a zamawiający wskazuje tryb przetargu nieograniczonego.
- 4
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ, a projektowane postanowienia umowy w załączniku nr 10 do SWZ.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 11,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 21% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Sztuki Wojennej |
| REGON | 011574244 |
| Adres | Al. gen. A. Chruściela 103, 00-910 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa Internatu Asystenta nr 2 na działkach o numerach ewidencyjnych 2/170 i 2/171 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-23 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.