Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa Aparatu USG KLASY PREMIUM wraz z montażem, integracją i przeszkoleniem
Zamawiający Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa Aparatu USG KLASY PREMIUM wraz z montażem, integracją i przeszkoleniem”. Termin składania ofert upływa 24 września 2026, 07:00. Wadium: 8200 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 8200 zł
- Termin składania ofert
- 24 września 2026, 07:0022d 23h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 września 2026 07:00 - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Zmienia wersję 576074-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 24 września 2026 roku o godzinie 07:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 11 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa Aparatu USG KLASY PREMIUM wraz z montażem, integracją i przeszkoleniem.
- 5
RyzykoWadium: 8 200,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu |
| NIP | 7811621544 |
| Adres | 60-572 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa Aparatu USG KLASY PREMIUM wraz z montażem, integracją i przeszkoleniem |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33195000-3 - System monitorowania pacjentów |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w kwocie: 8.200,00 zł (słownie: osiem tysięcy dwieście złotych 00/100), przed upływem terminu składania ofert tj. 24 września 2026 roku godz. 07.00 i utrzymania wadium nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-24 07:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Ofertę należy złożyć na „Formularzu ofertowym”, zgodnym ze wzorem, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
- 2.Do oferty należy dołączyć następujące dokumenty – zgodnie z SWZ
- 1)Opis/wykaz przedmiotu zamówienia, zgodny z: załącznikiem nr 1 do SWZ (Wykonawca musi bezwzględnie, pod rygorem odrzucenia oferty dołączyć do oferty tabelę asortymentowo-cenową oraz tabelę nr 2 parametry oceniane);
- 2)Dowód wniesienia wadium
- 3)oświadczenie JEDZ, sporządzone zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
• W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie (JEDZ), składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji – o ile dotyczy ;
• Wykonawca polegający na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia także oświadczenia (JEDZ) podmiotu udostępniającego zasoby , potwierdzającego brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiedniego spełnienia warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji , w zakresie w jakim wykonawca powołuję się na jego zasoby – o ile dotyczy;
• Zamawiający zastrzega, że w przypadku złożenia przez wykonawcę ogólnego oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (kryteriów kwalifikacji), przez zaznaczenie odpowiedzi „TAK” sekcji części IV formularza JEDZ , Wykonawca nie ma obligatoryjnego wypełniania dalszych pół w części IV formularza JEDZ - odnoszących się do szczegółowych warunków udziału w postępowaniu (kryteriów kwalifikacji) określonych przez zamawiającego. Właściwa (dowodowa) weryfikacja spełniania konkretnych, określonych przez zamawiającego, warunków udziału w postępowaniu (kryteriów selekcji) zamawiający dokona w oparciu o stosowne podmiotowe środki dowodowe dotyczące warunków udziału, składane przez wykonawcę, którego oferta została oceniona najwyżej, na wezwanie zamawiającego (art. 126 ust. 1 ustawy Pzp) – o ile dotyczy; - 4)Oświadczenie, o nie podleganiu wykluczeniu z udziału w postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 7 ust 1 lit.: a-c ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U . poz. 835) oraz o nie posiadaniu statusu podmiotu o którym mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady UE NR 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Oświadczenie musi być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3A do SWZ.
- 5)Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby w zakresie zakazu udziału w postępowaniu podmiotów rosyjskich Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3B do SWZ – złożyć, o ile dotyczy..
- 6)Oświadczenie : Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, składane na podstawie art. 117 ust. 4 PZP - złozyć, o ile dotyczy;
- 7)zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby składane na podstawie art. 118 ust 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako: ustawa Pzp) – złożyć, o ile dotyczy
- 8)ODPIS lub INFORMACJA z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru (w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania).
- 9)Pełnomocnictwo („dokumenty potwierdzające do umocowania”):
a) upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik;
b) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
c) Umowa spółki cywilnej/uchwała wspólników – dotyczy składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego działających jako wspólnicy spółki cywilnej; - 10)Inne np. dokumenty „ samooczyszczenia” jeżeli dotyczy
podmiotowe środki dowodowe
Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, dostarczy na wezwanie Zamawiającego, w terminie nie krótszym niż 10 dni aktualnych na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia i wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu przez ten podmiot.
A. Dotyczące podstawy wykluczenia
Obligatoryjne podstawy wykluczenia - 1.Informacji z Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
- 2.Oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w:
- 1)art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy,
- 2)art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
- 3)art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
- 4)art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy,
Oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem załącznik nr 4 do SWZ - 3.W zakresie art. 108 ust 1 pkt 5 ustawy pzp OŚWIADCZENIE o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
Oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem załącznik nr 5 do SWZ
Certyfikat wykonawcy zamówień publicznych - 1.Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu, złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzający udzielenie certyfikacji odpowiednio w zakresie niepodlegania wykluczeniu lub zdolności wykonawcy do należytego wykonania zamówienia.
- 2.W przypadku posługiwania się certyfikatem Wykonawca wskazuje ten fakt w jednolitym europejskim dokumencie zamówienia, zwanym dalej „JEDZ”, w Części II sekcji A – Informacje na temat wykonawcy, w części rozpoczynającej się pytaniem: „Jeżeli dotyczy, czy wykonawca jest wpisany do urzędowego wykazu zatwierdzonych wykonawców lub posiada równoważne zaświadczenie (np. w ramach krajowego systemu (wstępnego) kwalifikowania)?”, zaznaczając odpowiedź „Tak”. Następnie Wykonawca podaje:
- 1)w lit. a – nazwę certyfikatu, jego numer i oznaczenie;
- 2)w lit. b – adres bazy certyfikacji oraz dane umożliwiające dostęp do certyfikatu lub jego identyfikację;
- 3)w lit. c – nazwę podmiotu certyfikującego, który wydał certyfikat, okres ważności certyfikacji oraz zakres podstaw wykluczenia lub warunków udziału w postępowaniu, w odniesieniu do których Wykonawca będzie posługiwał się certyfikatem;
- 4)w lit. d – informację, czy certyfikat obejmuje wszystkie wymagane przez Zamawiającego kryteria kwalifikacji (...).
Zastrzeżenie:
Zamawiający zastrzega, że zgodnie z art. 257 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego może zostać unieważnione w całości lub w części, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →