Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2025-09-03 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

DOSTAWA SYSTEMÓW DO WYKRYWANIA MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH EDSCB C3

Zamawiający Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA SYSTEMÓW DO WYKRYWANIA MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH EDSCB C3”. Termin składania ofert minął 9 października 2025, 12:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk, Pomorskieopublikowano 3 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
9 października 2025, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.

Miejscowość

Gdańsk

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

DOSTAWA SYSTEMÓW DO WYKRYWANIA MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH EDSCB C3

Główny Kod CPV

38581000-1 - Urządzenia do prześwietlania bagażu

Część nr LOT-0001

DOSTAWA SYSTEMÓW DO WYKRYWANIA MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH EDSCB C3

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

100000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego (załącznik nr 8 do SWZ).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38581000-1Urządzenia do prześwietlania bagażu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.