Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 575997-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego (Białystok, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 11:00.

Otwórz na TED

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
21 września 2026, 11:00
19d 11h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 564 167 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB poprzez dostarczenie, montaż, konfigurację i podłączenie do infrastruktury zamawiającego jednej macierzy.

  • 2

    Zakrespostępowaniu przewidziano szerokie podstawy wykluczenia, w tym art. 108 ust. 1, art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r.

  • 3

    ZakresZamówienie trwa 4 miesiące i ma być realizowane w miejscu oznaczonym jako PL841, Podlaskie.

  • 4

    ZakresFinansowanie ze środków UE jest wskazane jako tak.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 13 854,60, a postępowanie prowadzi przetarg nieograniczony.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,9 ofert na postępowanie przy 89 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Krajowa Izba Odwoławcza

NIP

5262239325

Adres

ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

13 854,60

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-21 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30233100-2Komputerowe jednostki do przechowyw…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
564 167 zł
Próbka: 55 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
302 187 zł2 057 708 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 755 521 zł
Źródło próbki
CPV 30233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
302 187 zł
Mediana
564 167 zł
Górny kwartyl
2 057 708 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 21.09.2026, 11:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.