ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie w roku 2026 – 2 postępowanie – Pakiet 8 – leśnictwa: Pakotulsko, Lestnica, OHZ, ŁR

Zamawiający Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie (Czarne, Pomorskie) prowadził postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie…”. Termin składania ofert minął 16 stycznia 2026, 09:00. Planowany budżet: 3 377 282 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
3 377 282 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
16 stycznia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 02.02.2026 – 31.12.2026.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie w roku 2026 – 2 postępowanie – Pakiet 8 – leśnictwa: Pakotulsko, Lestnica, OHZ, ŁR.

  • 4

    RyzykoWadium: 30 000,00 PLN.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 3 377 281,79 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail