- Umowa zawartaCzęść 1SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty1606 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty7140 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty3639 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty3810 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 51 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty5779 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty114 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty961 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 9SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty248 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 10SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty248 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 11SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty114 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WrocławCena wybranej oferty12 976 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 13SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty5006 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 14SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty1669 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 15SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty1669 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 16SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty2169 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 17SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty1669 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 18SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty2380 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 19SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty2445 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KatowiceCena wybranej oferty2445 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty67 019 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 22TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty476 582 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 23TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty9882 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 24TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty19 764 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 25BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WarszawaCena wybranej oferty17 280 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 26INPHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WarszawaCena wybranej oferty45 144 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 27CENTRALA FARMACEUTYCZNA "CEFARM" SPÓŁKA AKCYJNA· WarszawaCena wybranej oferty45 144 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 28URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WrocławCena wybranej oferty161 281 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 29TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty148 398 zł2 oferty
- UnieważnionaCzęść 30
- UnieważnionaCzęść 31
- Umowa zawartaCzęść 32CENTRALA FARMACEUTYCZNA "CEFARM" SPÓŁKA AKCYJNA· WarszawaCena wybranej oferty66 906 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 33NOBIPHARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WarszawaCena wybranej oferty3758 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 34NOBIPHARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WarszawaCena wybranej oferty2894 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 35
- Umowa zawartaCzęść 36NOBIPHARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WarszawaCena wybranej oferty51 300 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 37
- UnieważnionaCzęść 38
- Umowa zawartaCzęść 39NOBIPHARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WarszawaCena wybranej oferty2875 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 40TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa,Cena wybranej oferty40 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 41BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WarszawaCena wybranej oferty13 122 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 42GSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PoznańCena wybranej oferty12 975 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 43TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PłochocinCena wybranej oferty10 720 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 44TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PłochocinCena wybranej oferty72 800 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 45GSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PoznańCena wybranej oferty83 791 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 46TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PłochocinCena wybranej oferty22 600 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 47GSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PoznańCena wybranej oferty2964 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 48TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PłochocinCena wybranej oferty64 480 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 49TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PłochocinCena wybranej oferty3194 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 50TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PłochocinCena wybranej oferty13 792 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 51TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PłochocinCena wybranej oferty2138 zł2 oferty
NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH (INSULIN, LEKÓW OSOCZOPOCHODNYCH, SZCZEPIONEK) DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy (Legnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH (INSULIN, LEKÓW OSOCZOPOCHODNYCH, SZCZEPIONEK) DLA…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1 517 391 zł. Złożono 84 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 517 391 zł
- Liczba ofert
- 84 ofertłącznie, 51 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2026
Termin ofert: 29 maja 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 sierpnia 2026
84 ofert10 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 84 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy |
| NIP | 6912204853 |
| Adres | 59-220 LEGNICA |
| Region (NUTS) | PL516 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH (INSULIN, LEKÓW OSOCZOPOCHODNYCH, SZCZEPIONEK) DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 1 606 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 7 140 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 3 639 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 3 810 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 5 779 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 8130140525) |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 114 PLN |
| Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca | SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 8130140525) |
| Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty | 961 PLN |
| Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca | SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 8130140525) |
| Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty | 248 PLN |
| Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 8130140525) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 248 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca | SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 8130140525) |
| Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty | 114 PLN |
| Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 12 976 PLN |
| Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty | 5 006 PLN |
| Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 1 669 PLN |
| Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 1 669 PLN |
| Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0016 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0016 – Wartość wybranej oferty | 2 169 PLN |
| Część LOT-0016 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0017 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0017 – Wartość wybranej oferty | 1 669 PLN |
| Część LOT-0017 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty | 2 380 PLN |
| Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty | 2 445 PLN |
| Część LOT-0019 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty | 2 445 PLN |
| Część LOT-0020 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 5262108132) |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 67 019 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0022 – Wybrany wykonawca | TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 5262108132) |
| Część LOT-0022 – Wartość wybranej oferty | 476 582 PLN |
| Część LOT-0022 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0023 – Wybrany wykonawca | TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 5262108132) |
| Część LOT-0023 – Wartość wybranej oferty | 9 882 PLN |
| Część LOT-0023 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0024 – Wybrany wykonawca | TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 5262108132) |
| Część LOT-0024 – Wartość wybranej oferty | 19 764 PLN |
| Część LOT-0024 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0025 – Wybrany wykonawca | BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0025 – Wartość wybranej oferty | 17 280 PLN |
| Część LOT-0025 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0026 – Wybrany wykonawca | INPHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 5242571743) |
| Część LOT-0026 – Wartość wybranej oferty | 45 144 PLN |
| Część LOT-0026 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0027 – Wybrany wykonawca | CENTRALA FARMACEUTYCZNA "CEFARM" SPÓŁKA AKCYJNA, Warszawa (NIP: 5250004220) |
| Część LOT-0027 – Wartość wybranej oferty | 45 144 PLN |
| Część LOT-0027 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0028 – Wybrany wykonawca | URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0028 – Wartość wybranej oferty | 161 281 PLN |
| Część LOT-0028 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0029 – Wybrany wykonawca | TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 5262108132) |
| Część LOT-0029 – Wartość wybranej oferty | 148 398 PLN |
| Część LOT-0029 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0030 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0031 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0032 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0032 – Wybrany wykonawca | CENTRALA FARMACEUTYCZNA "CEFARM" SPÓŁKA AKCYJNA, Warszawa (NIP: 5250004220) |
| Część LOT-0032 – Wartość wybranej oferty | 66 906 PLN |
| Część LOT-0032 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0033 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0033 – Wybrany wykonawca | NOBIPHARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 1180017591) |
| Część LOT-0033 – Wartość wybranej oferty | 3 758 PLN |
| Część LOT-0033 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0034 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0034 – Wybrany wykonawca | NOBIPHARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 1180017591) |
| Część LOT-0034 – Wartość wybranej oferty | 2 894 PLN |
| Część LOT-0034 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0035 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0036 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0036 – Wybrany wykonawca | NOBIPHARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 1180017591) |
| Część LOT-0036 – Wartość wybranej oferty | 51 300 PLN |
| Część LOT-0036 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0037 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0038 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0039 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0039 – Wybrany wykonawca | NOBIPHARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 1180017591) |
| Część LOT-0039 – Wartość wybranej oferty | 2 875 PLN |
| Część LOT-0039 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0040 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0040 – Wybrany wykonawca | TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa, (NIP: 5262108132) |
| Część LOT-0040 – Wartość wybranej oferty | 40 500 PLN |
| Część LOT-0040 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0041 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0041 – Wybrany wykonawca | BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0041 – Wartość wybranej oferty | 13 122 PLN |
| Część LOT-0041 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0042 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0042 – Wybrany wykonawca | GSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Poznań (NIP: 7792254227) |
| Część LOT-0042 – Wartość wybranej oferty | 12 975 PLN |
| Część LOT-0042 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0043 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0043 – Wybrany wykonawca | TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0043 – Wartość wybranej oferty | 10 720 PLN |
| Część LOT-0043 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0044 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0044 – Wybrany wykonawca | TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0044 – Wartość wybranej oferty | 72 800 PLN |
| Część LOT-0044 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0045 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0045 – Wybrany wykonawca | GSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Poznań (NIP: 7792254227) |
| Część LOT-0045 – Wartość wybranej oferty | 83 791 PLN |
| Część LOT-0045 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0046 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0046 – Wybrany wykonawca | TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0046 – Wartość wybranej oferty | 22 600 PLN |
| Część LOT-0046 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0047 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0047 – Wybrany wykonawca | GSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Poznań (NIP: 7792254227) |
| Część LOT-0047 – Wartość wybranej oferty | 2 964 PLN |
| Część LOT-0047 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0048 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0048 – Wybrany wykonawca | TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0048 – Wartość wybranej oferty | 64 480 PLN |
| Część LOT-0048 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0049 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0049 – Wybrany wykonawca | TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0049 – Wartość wybranej oferty | 3 194 PLN |
| Część LOT-0049 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0050 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0050 – Wybrany wykonawca | TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0050 – Wartość wybranej oferty | 13 792 PLN |
| Część LOT-0050 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0051 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0051 – Wybrany wykonawca | TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0051 – Wartość wybranej oferty | 2 138 PLN |
| Część LOT-0051 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.