Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby MŻWiWPPRL (w organizacji).
Zamawiający Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji) (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 10:005d 8h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 sierpnia 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 10:00Zmienia wersję 5d25a6d7-b13c-40fa-8cb6-773342336624-02
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby muzeum, w formule robót budowlanych.
- 2
ZakresZakres obejmuje także przygotowanie terenu, roboty konstrukcyjne, instalacyjne, wykończeniowe, nawierzchnie, zieleń i usuwanie gruzu, więc jest to wielobranżowa realizacja o szerokim froncie robót.
- 3
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 38 miesięcy, a miejsce realizacji to województwo mazowieckie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji) |
| NIP | 5213901853 |
| Adres | ul. Rakowiecka 37, 02-521 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby MŻWiWPPRL (w organizacji). |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę; 45214631-2 - Roboty instalacyjne w zakresie pomieszczeń czystych; 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 45113000-2 - Roboty na placu budowy; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji; 45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe; 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni; 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu; 45112330-7 - Rekultywacja terenu; 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie; 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji; 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45317400-6 - Instalowanie urządzeń filtrujących; 45320000-6 - Roboty izolacyjne; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian; 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe; 45410000-4 - Tynkowanie; 45442100-8 - Roboty malarskie; 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg; 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.