Wyposażenie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w niezbędny sprzęt medyczny i wyposażenie konieczne do jego uruchomienia
Zamawiający Szpital Ogólny w Kolnie (Kolno, Podlaskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Wyposażenie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w niezbędny sprzęt medyczny i wyposażenie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 grudnia 2025
Termin ofert: 4 lutego 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 stycznia 2026
Nowy termin: 11 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 871081-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 czerwca 2026
7 ofert2 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Zmiana umowy
19 sierpnia 2026
Zmienia wersję 427667-2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowyBieżące
19 sierpnia 2026
Zmienia wersję 427667-2026
- Zmiana umowy
19 sierpnia 2026
Zmienia wersję 427667-2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana umowy
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Ogólny w Kolnie |
| NIP | 2910050705 |
| Adres | ul. Wojska Polskiego 69, 18-500 Kolno |
| Region (NUTS) | PL842 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wyposażenie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w niezbędny sprzęt medyczny i wyposażenie konieczne do jego uruchomienia |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 39100000-3 - Meble; 39300000-5 - Różny sprzęt |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Data wyboru wykonawcy | 2026-05-11+02:00 |
Informacje dodatkowe
- 1)Informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie określonym w:
• art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy PZP,
• art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego (Wykonawca/podmiot trzeci składa stosowną informację w JEDZ/ESPD w części III/A oraz III/D), - 2)Wykaz wykonywanych przez wykonawcę w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) dostaw wraz z podaniem wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotu, na rzecz którego dostawy zostały wykonane lub są wykonywane oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Wykonawca w ww. wykazie wskazuje wyłącznie dostawy w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Do wykazu Wykonawca winien załączyć dowód, iż dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie tj. referencje bądź inne dokumenty sporządzane przez podmiot, na rzecz którego dostawy były lub są wykonywane. W przypadku, gdy Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego jest w stanie uzyskać tego dokumentu - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy (wzór wykazu dostaw stanowi Załącznik Nr 8 do SWZ). - 3)Oświadczenie Wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024r. poz. 1616), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP - (Wzór oświadczenia stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ).
- 4)Oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w SWZ (wzór oświadczenia stanowi Załącznik Nr 10 do SWZ), o których mowa:
• w art. 108 ust. 1 pkt. 3 i 6 ustawy PZP,
• art. 109 ust. 1 pkt. 5 oraz pkt 7 – 8 ustawy PZP,
• art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2024r. poz. 507).
• art. 5k rozporządzenia 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). - 5)jeżeli wykonawca polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP Wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe potwierdzające brak podstaw do wykluczenia podmiotów udostępniających zasoby w następującym zakresie:
a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie określonym w:
• art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy PZP,
• art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
b) oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w SWZ (wzór oświadczenia stanowi Załącznik Nr 10 do SWZ), o których mowa:
• w art. 108 ust. 1 pkt. 3 i 6 ustawy PZP,
• art. 109 ust. 1 pkt. 5 oraz pkt. 7 - 8 ustawy PZP,
• art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U z 2024r. poz. 507),
• art. 5k rozporządzenia 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.