Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 500841-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Budowa i wdrożenie Systemu Wymiany Informacji Międzynarodowych i Krajowych

Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Budowa i wdrożenie Systemu Wymiany Informacji Międzynarodowych i Krajowych”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 10:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Komenda Główna PolicjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
18 września 2026, 10:00
15d 10h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa i wdrożenie Systemu Wymiany Informacji Międzynarodowych i Krajowych.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej, zakup, budowę i wdrożenie systemu, serwis gwarancyjny przez 24 miesiące od odbioru oraz zakup 4000 osobogodzin usług rozwoju na 24 miesiące lub do wyczerpania puli.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ wraz z załącznikami.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 25 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 5 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 7 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

KOMENDA GŁÓWNA POLICJI

NIP

5213172762

Adres

ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Budowa i wdrożenie Systemu Wymiany Informacji Międzynarodowych i Krajowych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

Dodatkowe kody CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Przystępując do przetargu, Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium, zaznaczając cel wpłaty, w wysokości: 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych), w formach opisanych w Rozdziale XVII SWZ.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-18 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

I. O zamówienie może się ubiegać Wykonawca, który nie podlega wykluczeniu z postępowania: na podstawie art. 108 i 109 ustawy Pzp, na podstawie art. 7 ust.
1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz na podstawie przewidzianej w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033. Zamawiający przed wyborem oferty zweryfikuje Wykonawców na liście sankcyjnej pod adresem https://www.gov.pl/web/mswia/lista-osob-i-podmiotow-objetych-sankcjami
II. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. III. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. IV. Wykonawca składa wraz z ofertą: 1. Oświadczenie składane na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wraz z oświadczeniem składanym na podstawie rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ). 2. JEDNOLITY EUROPEJSKI DOKUMENT ZAMÓWIENIA 3. Formularz ofertowy (generowany na platformie zakupowej). W formularzu Wykonawca składa oświadczenie, że oferowane świadczenia nie obejmują produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państw oraz produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. V. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający będzie żądał od wykonawcy, który złożył najkorzystniejszą ofertę dokumentów określonych w rozdz. XI SWZ (dotyczy wykonawców oraz odpowiednio wykonawców występujących wspólnie, podmiotów trzecich), w tym: odpisu z właściwego rejestru lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo albo innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne; informacji z Krajowego Rejestru Karnego, oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, a w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału określonych w Rozdziale VIII ust. 1 SWZ wykazu wykonanych dostaw wraz z referencjami. Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty określone w rozdziale XI SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48800000-6Systemy i serwery informacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 18.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Komenda Główna Policji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 100 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.