Usługa naprawy trzech żurawi hydraulicznych D-35 zamontowanych na gąsienicowych wozach zabezpieczenia technicznego WZT-2 -dla 4WOG, z podziałem na 3 części.
Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Usługa naprawy trzech żurawi hydraulicznych D-35 zamontowanych na gąsienicowych wozach…”. Termin składania ofert upływa 3 września 2026, 12:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 3 września 2026, 12:003d 8h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 lipca 2026
Termin ofert: 10 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 lipca 2026
Nowy termin: 13 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 478948-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 sierpnia 2026
Zmienia wersję 486094-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 551193-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 1 września 2026 10:00Zmienia wersję 573485-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 sierpnia 2026
Nowy termin: 3 września 2026 12:00Zmienia wersję 580610-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 3 września 2026 roku o godzinie 12:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 01.10.2026 – 15.11.2026.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Krbh - Cena 1 roboczogodziny brutto.
- 4
RyzykoPrzedmiot zamówienia: Usługa naprawy trzech żurawi hydraulicznych D-35 zamontowanych na gąsienicowych wozach zabezpieczenia technicznego WZT-2 -dla 4WOG, z podziałem na 3 części.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| REGON | 240763798 |
| Adres | ul. Gen. Andersa 47, 44-121 Gliwice |
| Region (NUTS) | PL229 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa naprawy trzech żurawi hydraulicznych D-35 zamontowanych na gąsienicowych wozach zabezpieczenia technicznego WZT-2 -dla 4WOG, z podziałem na 3 części. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-03 12:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej na obiekcie. Potwierdzeniem dokonania wizji lokalnej będzie oświadczenie stanowiące załącznik nr 8 do SWZ, podpisane przez osobę reprezentującą Zamawiającego podczas wizji lokalnej.
Osobą upoważnioną do reprezentowania Zamawiającego zostaje wyznaczony Pan Robert SEWIŁO tel. 604-129-531.
Na wizję lokalną Zamawiający przewiduje 5 dni roboczych (w godz. 08:00-14:00). Dokładny termin wizji: od 20-07-2026 r. do 24-07-2026 r. miejsce spotkania: Opole, ul. Niemodlińska 88. Osoba do kontaktu: p. Robert SEWIŁO, tel.: 604-129-531.
Wykonawcy zobowiązani są do wydrukowania oraz dostarczenia oświadczenia (załącznik nr 8 do SWZ) potwierdzającego odbycie wizji lokalnej przedstawicielowi Zamawiającego obecnemu na wizji lokalnej, a następnie dołączenia podpisanego przez przedstawiciela Zamawiającego oświadczenia do oferty.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →