ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 dla Rejonu Dróg Wrocław
Zamawiający Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 dla Rejonu…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 09:003d 21h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1047, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 lipca 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 489651-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 573263-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 09:00Zmienia wersję 579171-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich w sezonach 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 dla Rejonu Dróg Wrocław, w 5 częściach obejmujących odrębne zadania obwodów drogowych.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert obejmują cenę oraz pozacenowe elementy, a szczegółowe parametry dla części mają być określone w SWZ.
- 3
ZakresZakres obejmuje usługi odśnieżania i usuwania oblodzeń, a miejsce realizacji wskazano w regionie PL518, Dolnośląskie.
- 4
ZakresCzas trwania zamówienia obejmuje okres od 15.10.2026 do 15.05.2029.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2026 r. wygrał TRANSPORT CIĘŻAROWY Eugeniusz Kuśnierz.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu |
| REGON | 931934644 |
| Adres | ul. Krakowska 28, 50-425 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL518 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 dla Rejonu Dróg Wrocław |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń |
| Dodatkowe kody CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 09:00 |
Informacje dodatkowe
1. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 120 dni od dnia składania ofert, tj. do dnia 05.01.2027 r. 2. Warunki realizacji umowy, dopuszczalne zmiany umowy oraz określenie warunków zmian zostało zawarte w SWZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium:
dla zadania nr 1 – w wysokości 200 000,00 zł;
dla zadania nr 2 – w wysokości 250 000,00 zł;
dla zadania nr 3 – w wysokości 170 000,00 zł;
dla zadania nr 4 – w wysokości 200 000,00 zł;
dla zadania nr 5 – w wysokości 180 000,00 zł;
w formie zgodnej z art. 97 ust. 7 ustawy Pzp.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →