Ewaluacja efektów wsparcia FENG na cyfryzację i zazielenienie oraz rozwój kompetencji pracowników przedsiębiorstw
Zamawiający Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Ewaluacja efektów wsparcia FENG na cyfryzację i zazielenienie oraz rozwój kompetencji…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 09:0019d 5h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 192 516 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 sierpnia 2026
Termin ofert: 21 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania „Ewaluacja efektów wsparcia FENG na cyfryzację i zazielenienie oraz rozwój kompetencji pracowników przedsiębiorstw”.
- 2
ZakresBadanie obejmuje ocenę skuteczności, efektywności, użyteczności i trwałości wsparcia FENG w obszarach cyfryzacji, zazielenienia przedsiębiorstw oraz rozwoju kompetencji pracowników, ze szczególnym uwzględnieniem efektów transformacji i powiązań między transformacją cyfrową i zieloną.
- 3
ZakresZakres obejmuje wszystkie IP FENG: PARP, NCBR, BGK, OPI i FnNP, a zamawiający wskazuje, że jest to badanie kluczowe i horyzontalne realizowane w imieniu Instytucji Zarządzającej.
- 4
ZakresMiejsce realizacji wskazano w województwie mazowieckim.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości |
| NIP | 5262501444 |
| Adres | ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Ewaluacja efektów wsparcia FENG na cyfryzację i zazielenienie oraz rozwój kompetencji pracowników przedsiębiorstw |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-21 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.