- Umowa zawartaCzęść 1AMAD Sp. z o.o.· ŁOMIANKICena wybranej oferty119 087 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Adeon Wydawnictwo Tebra S.C Paweł Zych , Krzysztof Wieczorek· CzarnkówCena wybranej oferty54 267 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Spółdzielnia Warta· Gorzów WielkopolskiCena wybranej oferty9594 zł2 oferty
Dostawa artykułów piśmienno – biurowych, kalendarzy , skoroszytów i wyrobów podobnych
Zamawiający 2. Regionalna Baza Logistyczna (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów piśmienno – biurowych, kalendarzy , skoroszytów i wyrobów podobnych”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 182 948 zł. Złożono 6 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 182 948 zł
- Liczba ofert
- 6 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1861, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 maja 2026
Termin ofert: 30 czerwca 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 sierpnia 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: AMAD Sp. z o.o. (ŁOMIANKI), Adeon Wydawnictwo Tebra S.C Paweł Zych , Krzysztof Wieczorek (Czarnków) oraz Spółdzielnia Warta (Gorzów Wielkopolski).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 182 948,25 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 2. Regionalna Baza Logistyczna |
| NIP | 5213408199 |
| Adres | ul. Marsa 110, 04-470 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa artykułów piśmienno – biurowych, kalendarzy , skoroszytów i wyrobów podobnych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | AMAD Sp. z o.o., ŁOMIANKI (NIP: 1181932126) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 119 087 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-23+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Adeon Wydawnictwo Tebra S.C Paweł Zych , Krzysztof Wieczorek, Czarnków (NIP: 7631327458) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 54 267 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-23+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Spółdzielnia Warta, Gorzów Wielkopolski (NIP: 5990108353) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 9 594 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-23+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.