Zakup ambulansu sanitarnego typu C wraz z wyposażeniem do przewozu osób ze znaczną otyłością dla Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach
Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) prowadzi postępowanie „Zakup ambulansu sanitarnego typu C wraz z wyposażeniem do przewozu osób ze znaczną…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 09:0018d 2h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 545 395 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=293, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 sierpnia 2026
Termin ofert: 18 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup ambulansu sanitarnego typu C wraz z wyposażeniem do przewozu osób ze znaczną otyłością dla Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach.
- 2
ZakresWyposażenie obejmuje nosze transportowe ze wspomaganiem elektrycznym o udźwigu powyżej 300kg, krzesełko transportowe schodołaz, urządzenie do kompresji klatki piersiowej, płachtę ratowniczą oraz butle tlenowe 10l. szt. 2 i 2,7l. szt. 2.
- 3
ZakresSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia znajdują się w OPZ stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
- 4
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 80 dni.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 60% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,1 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach |
| NIP | 6572285975 |
| Adres | ul. Św. Leonarda 10, 25-311 Kielce |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup ambulansu sanitarnego typu C wraz z wyposażeniem do przewozu osób ze znaczną otyłością dla Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34114100-0 - Pojazdy pogotowia |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Szczegółowe informacje dotyczące wadium zostały zawarte w dziale XV Specyfikacji Warunków Zamówienia |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-18 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).