Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I - Termomodernizacja budynku Zespołu Przedszkolnego nr 1 Przedszkola nr 7 przy ul. Niepodległości 49.
Zamawiający Gmina Siemianowice Śląskie – Urząd Miasta Siemianowice Śląskie (Siemianowice Śląskie, Śląskie) prowadzi postępowanie „Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I -…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 11:0017d 5h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 sierpnia 2026
Termin ofert: 17 września 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
31 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 września 2026 11:00Zmienia wersję 571511-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I - Termomodernizacja budynku Zespołu Przedszkolnego nr 1 Przedszkola nr 7 przy ul….
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Siemianowice Śląskie – Urząd Miasta Siemianowice Śląskie |
| REGON | 276255453 |
| Adres | ul. Jana Pawła II 10, 41-100 Siemianowice Śląskie |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I - Termomodernizacja budynku Zespołu Przedszkolnego nr 1 Przedszkola nr 7 przy ul. Niepodległości 49. |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków |
| Dodatkowe kody CPV | 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45321000-3 - Izolacja cieplna; 45443000-4 - Roboty elewacyjne; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-18 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.