Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-18 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I - Termomodernizacja budynku Zespołu Przedszkolnego nr 1 Przedszkola nr 7 przy ul. Niepodległości 49.

Zamawiający Gmina Siemianowice Śląskie – Urząd Miasta Siemianowice Śląskie (Siemianowice Śląskie, Śląskie) prowadzi postępowanie „Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I -…”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 11:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Siemianowice Śląskie – Urząd Miasta Siemianowice ŚląskieSiemianowice Śląskie, Śląskieopublikowano 18 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
17 września 2026, 11:00
14d 17h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 17 września 2026 11:00
  2. Sprostowanie

    31 sierpnia 2026

    Nowy termin: 18 września 2026 11:00

    Zmienia wersję 571511-2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I, obejmująca termomodernizację budynku Zespołu Przedszkolnego nr 1 Przedszkola nr 7 przy ul. Niepodległości 49.

  • 2

    RyzykoWykonawca udziela gwarancji i rękojmi na okres zgodny z ofertą, jednak nie krótszy niż 60 miesięcy.

  • 3

    ZakresRoboty są prowadzone na czynnym, użytkowanym budynku, a prace hałaśliwe lub kolidujące z funkcjonowaniem placówki mają być wykonywane po godzinie 15:00 lub w dni wolne od pracy, po uzgodnieniu z dyrektorem placówki.

  • 4

    ZakresZakres obejmuje między innymi docieplenie ścian i dachu, wymianę stolarki, instalacji wod-kan, c.o., elektrycznej, wentylacji mechanicznej oraz oświetlenia.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,6 ofert na postępowanie przy 12 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Siemianowice Śląskie – Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

REGON

276255453

Adres

ul. Jana Pawła II 10, 41-100 Siemianowice Śląskie

Region (NUTS)

PL22A – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I - Termomodernizacja budynku Zespołu Przedszkolnego nr 1 Przedszkola nr 7 przy ul. Niepodległości 49.

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

Dodatkowe kody CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45321000-3 - Izolacja cieplna; 45443000-4 - Roboty elewacyjne; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wymagane (szczegóły w dokumentacji)

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-17 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 306 zł2 830 980 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 532 674 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
298 306 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 830 980 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.