Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
TRANSFORMACJA Marcin Wijatyk· Ołobok
Cena wybranej oferty
2 048 434 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Odbiór i zagosp. odpadów komun. stałych ze wszystkich nier. zamieszk. nier. na których znajduje się domek letn. i innych nier. wykorzyst. na cele rekr.-wyp. oraz z PSZOK na terenie Gminy Skąpe w 2027.

Zamawiający Gmina Skąpe (Skąpe, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagosp. odpadów komun. stałych ze wszystkich nier. zamieszk. nier. na których…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANSFORMACJA Marcin Wijatyk. Cena wybranej oferty: 2 048 434 zł.

Zamawiający: Gmina SkąpeSkąpe, Lubuskie (powiat Świebodziński →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
2 048 434 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANSFORMACJA Marcin Wijatyk (Ołobok).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 048 434,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Skąpe

NIP

9271400236

Adres

ul. Skąpe 65, 66-213 Skąpe

Region (NUTS)

PL432 – Lubuskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Odbiór i zagosp. odpadów komun. stałych ze wszystkich nier. zamieszk. nier. na których znajduje się domek letn. i innych nier. wykorzyst. na cele rekr.-wyp. oraz z PSZOK na terenie Gminy Skąpe w 2027.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Dodatkowe kody CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów; 90512000-9 - Usługi transportu odpadów

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrany wykonawca

TRANSFORMACJA Marcin Wijatyk, Ołobok (NIP: 9271168182)

Wartość wybranej oferty

2 048 434 PLN

Data wyboru wykonawcy

2026-07-29Z

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 670 565 zł
Próbka: 155 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
497 500 zł4 606 799 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 109 299 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
497 500 zł
Mediana
1 670 565 zł
Górny kwartyl
4 606 799 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skąpe prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skąpe.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 048 434 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 - Usługi związane z odpadami. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRANSFORMACJA Marcin Wijatyk (Ołobok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.